Odpowiedzi

2009-11-17T18:19:42+01:00
Matka Teresa ,to kobieta,która pokazała,że możemy pomóc innym. Wykazała się ona ratowaniem drugiego człowieka.Poświęcała życie dla innych.
Była pozorną kobietą.Nie dbała o swój wygląd.Liczyła się dla niej tylko dusza a nie wygląd zewnętrzny.Chodzia w starysz szatach nie robiła makijażu.Nie uważała się za osobę która musi być modna ale za człowieka boga.Była biedna ,gdyż pieniądze wydawała na chore osoby.Była dobrym człowiekiem oddanym Bogu.
W Kalkucie a dokładniej w slamsach i tam gdzie była bieda oddawała pieniądze na jedzenie dla ubogich.Nie pomagała wszystkim, gdyż nie była w stanie. Oddawała oszczędności tym którzy tego potrzebowali najbardziej.Mimo wyglądu znaczyła naprawdę wiele.Uratowane przez nią dzieci żydowskie nie potrafia się odwdzięczyć do dziś.Razem z bidnymi modliła się o polepszenie warunków. Cały wolny czas poświęcała dla nich. Wyprowadzała dzieci żydowskie z miast w których Niemcy planowali egzekucję oczyszczenia swojego narodu.Była przy potrzebujących w smutnych i wesołych,bolesnych i kwitnących życiem chwilach.
Matka Teresa była kobietą bogatą w ducha pomocy.Jej miłosierdzi dobra dusza i serce pomogły osobą liczącą setki tysięcy.Ratowała z każdego problemu nie zależnie od wielkości. Uznaje na szacunek innych gdyż jej autorytet to podstawa dla innych ludzi.


WEZ TE PISMO TAK ROZSZERZ COS DODAJ TO CI 3 STR. WYJDA LICZE NA UZNANIE TEGO JAKO NAJLEPSZA ODP.
POZDRAWIAM PIEGDORRO.