Odpowiedzi

2009-11-17T20:36:52+01:00

Ta odpowiedź została oznaczona jako zweryfikowana

×
Zweryfikowane odpowiedzi zostały sprawdzone przez ekspertów, dlatego mamy pewność, że są prawidłowe i bezbłędne. Od dawna na zadane.pl znajdziesz tysiące poprawnych odpowiedzi, które zostały sprawdzone przez moderatorów (najbardziej zaufanych członków naszej społeczności).
Nazywam się ................ Mam 14 lat. Jestem uczniem gimnazjum. Urodziłem się i mieszkam we Wrocławiu.Jestem synem Beaty i Waldemara. Mam młodszego brata Piotrka.
Jestem szczupłym chłopcem o wysokiej sylwetce. Mam owalną twarz o regularnych rysach, usianą piegami. Moje oczy są ciemne, brązowe. Jasne, krótkie włosy odsłaniają, wysokie czoło i lekko odstające uszy. Całość sprawia miłe wrażenie.Uważam się za człowieka o pogodnym usposobieniu. Niestety są momenty kiedy włada mną nieśmiałość Lubię towarzystwo ludzi i zwierząt. Staram się być koleżeński i lojalny. Pomagam innym w potrzebie, bo wiem że tak należy postępować. Uwielbiam zwierzęta dlatego wiele swojego wolnego czasu spędzam w schronisku dla bezdomnych psów i kotów. Opiekuje się nimi i sprawia mi to przyjemność. Nauka nie sprawia mi trudności.W stosunku do mojego brata jestem opiekuńczy i odpowiedzialny. Rodzice w stosunku do mnie są dość wymagający, ale mam pewność że mogę na nich polegać. Najbardziej rozpieszcza mnie babcia. Przygotowuje dla mnie najsmaczniejsze pierogi z truskawkami..
Myślę ,że jestem chłopcem jak wielu innych. Mam swoje wady ale kto ich nie posiada. Cechą którą w sobie cenie jet odpowiedzialność za drugiego człowieka. Jestem otwarty na ludzi i chyba można mnie polubić.
13 3 13