Napisz w 10 zdaniach na temat : Mój przyjaciel...
( Proszę aby mi ktos to opisał jest to pilne;* )
( Nie opisywac co to jest przyjaciel tylko na czym polega przyjaźń miedzy koleżanką a koleżanką i tam ją opisac czy cos ja tam nie wiem, więc proszę o pomoc;d )

3

Odpowiedzi

2009-11-17T20:28:20+01:00
Dziś napiszę opowiadanie na temat Mój przyjaciel.
Mój przyjaciel nazywa się Daniel i ma 13 lat. Chodzi ze mną do klasy. Ma młodszą siostrę imieniem Agnieszka. Moim zdaniem jest ładny. Ma brązowe oczy, ciemne włosy i jest wysoki. Jego ulubione przedmioty to j. polski, w-f, oraz religia. Lubi również jeździć na rowerze i rolkach. Razem rozmawiamy o różnych sprawach i pałętamy się po mieście.
Bardzo lubię mojego przyjaciela, myślę że jest naprawdę fajny.


NIE WIEM CZY CI SIE SPODOBA BO WYMYSLALAM NA POCZEKANIU GDYBYM MIALA WIECEJ CZASU BYLOBY DUZO LEPSZE
2009-11-17T20:28:39+01:00
Mój przyjaciel powinien umieć dochować mojej tajemnicy, pocieszyć mnie w trudnej sytuacji oraz pomóc mi rozwiązać moje problemy. Przyjaźń polega na wzajemnym wspieraniu się i pomaganiu sobie na wzajem. Uczucie przyjaźni najczęściej zostaje na całe życie. Słowa że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie są bardzo słuszne. Przyjaźń polega na lubieniu drugiej osoby nie ze względu na jej dobra i to że kupuje mi prezenty tylko za to jaka jest, za to że mi pomaga i wspiera. Ludzie uważają że jeśli ktoś mnie lubi i jest moim przyjacielem, bo wcześniej kupiłam mu prezent to jest w wielkim błędzie. Fałszywy przyjaciel może zniknąć, nawet jutro. Dlatego też przyjaźń to piękne rzecz, czasami jeśli jest to przyjaźń między mężczyzną, a kobietą może przerodzić się w miłość na całe życie.

Myślę że pomogłam. NMZC
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-17T20:29:07+01:00
Moj przyjaciel to ktos komu moge zaufac.
Jest bliski memu sercu i nie znam drugiej takiej osoby,bylaby taka jak on.
Zawsze jest przy mnie i mnie wspiera.
Nie odwraca sie ode mnie w najtrudniejszych zyciowych porazkach mego losu,lecz motywuje do dalszego i lepszego dzialania.
Przy nim czuje sie dowartosciowana i rozumiana.
To on zawsze wie co dla mnie dobre...
Tylko jego wyborom ufam,bo wiem ze sa dobre, i ze moj przyjaciel chce dla mnie jak najlepiej. Nie wiedzialam co to przyjazn poki nie poznalam jego. Jest ze mna szczery i wiem,ze nigdy mnie nie oklamal.
Dzieki niemu rozumiem przyslowie "prawdziwych przyjaciol poznaje sie w biedzie".