Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-17T20:27:24+01:00
Pewnego słonecznego dnia wybrałam się razem z mamą i siostrą do teatru.Kupiłyśmy bilety weszłyśmy do sali i usiadłyśmy na przeznaczonych dla nas miejscach w przednim rzędzie .
Rozpoczynał się akt 1. Na scenie zapaliły się światła , a tłum rozwrzeszczanych dzieci i plotkujących ludzi przycichł. Słychać było jedynie niskiego wzrostu kobietę w pięknej siarczysto- pistacjowym kostiumie księżniczki tak długim, że gdy tylko kobieta zrobiła krok to deptała po swojej kreacji .
Na scenę wszedł młody mężczyzna, stanął przy widowni i, a gdy kobieta zaczęła biec w jego stronę, depnęła na suknię i spadła ze sceny prosto na publiczność.
Wszyscy ludzie byli przerażeni a najbardziej inni aktorzy , reżyserzy i charakteryzatorzy, którzy wybiegli zza kulisów . Kobieta miała jednak trochę szczęścia, ponieważ wpadła na mnie i na siostrę. Aktorka najprawdopodobniej zemdlała, ponieważ się nie ruszała , ale serce jej nadal biło .
Mama szybko zadzwoniła na pogotowie, a reżyserzy odwołali przedstawienie i zwrócili wszystkim pieniądze za bilety.
To była straszna przygoda, ale dzięki temu wydarzeniu chętniej chodzę do teatru ;]
36 2 36
2009-11-17T20:31:21+01:00
To byl cyba piatek jechalismy do Teatru na spektakt Ci 2 co ukradli ksiazyc . Kiedy dojechalismy do miejsca mielismy czekac na pania. Kiedy pani przyszla oprowadzila nas po widowni. Spodziewalismy sie ze beda gralli chlopcy a graly dziewczynki. Jak sie spektakt skonczyl wszyscy byli gromkie brawa dla aktorow. Mieli przepiekne kostiumy i peruki. Na koniec wszyscy sie uklaniali
60 4 60
2009-11-17T20:33:45+01:00
Moja przygoda z teatrem

Sztuką zacząłem interesować się już w dzieciństwie. Zawsze lubiłem ogladać obrazy i rzeźby, ale najbardzoej podobało mi się chodzenie do teatru aby oglądać coraz to nowe przedstawienia.
Z wiekiem wybierałem coraz to poważniejsze tytuły, ale zawszę lubiłem gdy było śmiesznie. Chodząc do teatru raz w tygodniu można naprawdę wiele się nauczyć. Nie dość, że dowiadujemy się ciekawych rzeczy to jeszcze oglądając pracę aktorów sami uczymy się jak mówić i wyrażać emocje.
Sam dzięki temu zacząłem chodzić na kółko teatralne. Teraz występuję na niewielkich scenach i w małych rolach. Ale w przyszłości może zostanę kimś sławnym.
Dziś do teatru chodzi niewiele osób, nikt nie docenia pracy jaką wkładają aktorzy w to aby przedstawienie było naprawdę świetne. Ja napewno będę kontynuował moją przygodę z teatrem.
8 2 8