Odpowiedzi

2009-11-17T21:10:23+01:00
Przyjaciel to osoba bardzi nam bliska, któraą darzymy zaufaniem. Każdy z nas powinien mieć takiego przyjaciela od serca. Nie znajomego, kolegę, ale prawdziwego przyjaciela.
Po pierwsze, przyjaciel to osoba, na której można zawsze polegać oraz można jej ufać. Jeśli masz jakiś problem, kłopoty,to z taką osobą jak przyjaciel możesz zawsze porozmawiać, a nawet wyjawić mu swoją tajemnice, on Cię zawsze wysłucha i podniesie na duchu.
Drigim moim argumentem potwierdzającym tezę to to, żę przyjaciel pomoże Ci wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Czasami wystarczy obecnośc bliskiej osoby i rozmowa wtedy nawet największe kłopoty wydają się małymi. Człowiek nie możę żyć sam, powineni mieć kogoś bliskiego, z kim mógłby się pośmiać, a nawet popłakać.
Uważąm, zę przedstawione przeze mnie argumenty potwierdzają tezę, żę człowiek powinen mieć przyjaciela, żęby móc się komuś wygadać i opowiedzieć co go boli.
2009-11-17T21:19:54+01:00
Moim zdaniem każdy człowiek, nawet ten zły powinien a nawet musi mieć przyjaciela, ponieważ jest on niezbędny do prawidłowego życia każdego z nas. Przyjaciel wesprze nas w ciężkiej chwili, poprawi nam humor i jest zawsze z nami nie ważne czy miewamy zły, czy dobry dzień. Powinien być to prawdziwy przyjaciel, któremu można zaufać. My jako jego przyjaciele, także powinniśmy go wspierać, bo taka jest rola przyjaciela. Osobiście sądzę, że jeśli ktoś nie ma przyjaciela, to dlatego,że jest egoistą, bo krzywdzi tym tylko i wyłącznie samego siebie i będzie zawsze samotny.