Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-05-12T14:59:01+02:00
Internet to okno na świat dla wielu ludzi. Można dowiedzieć się z niego cennych informacji i poznać odpowiedzi na nurtujące pytania. Trzeba wiedzieć jednak,że sieje on także zagrożenie wśrod młodych ludzi.
W Internecie jest wiele stron, na ktorych są umieszczone wiadomości ze świata. Nie każdy ma możliwość oglądania telewizji o danej porze, dlatego też służy on do przeglądania informacji w dowolnym czasie.
Jeśli ktoś nie ma czasu na podrożowanie lub są to zbyt duże koszty, z łatwością może obejrzeć dane miejsce na ilustracjach i dowiedzieć się czegoś o nim. wszyscy, ktorzy mają dostęp do internetu na pewno są z niego zadowoleni.
Dla osob starszych lub chorych przydatne jest robienie zakupow przez Internet. Można za darmo porozumiewać się z innymi przez pocztę elektroniczną.
Jeżeli ktoś przeczytał całą książkę, a nie pamięta dokładnie jej treści, to może zajrzeć na strony ze streszczeniami lektur.
Niestety, Internet to zagrożenie. Jest wielu ludzi, ktorzy udają kogoś innegfo, za przykład zaniżają sobie wiek lub wymyślają coś o sobie. Wrato pamiętać, żeby nie podawać w Internecie swoich danych osobowych.
Podsumowując, stwierdzam, iż jest to cenne źrodło informacji, niezawodny sposob komunikowania się z innymi, ale rownież niebezpieczeństwo. Z Internetu należy korzystać odpowiedzialnie.Ps. chodze do 2 gim nazjum i miałam takie zadanie. dostałam za nie minus pięć (-5) bo nie postawiłam gdzieś przecinka. W tej pracy go napisałam więc pewnie dostaniesz dobrą ocenę:):)
48 3 48