Odpowiedzi

  • Jax3
  • Początkujący
2009-11-18T15:51:07+01:00
Drogi .........
NA początku mojego listu chciałabym Pana serdecznie pozdrowić .
Chciałabym uświadomić panu że paląc traci się wiele zdrowia, ale nie tylko. Paląc nie świadomie wydajemy wielkie kwoty. Gdyby ludzie nie palili dłużej by żyli a ich dzieci nie chorowałyby tak często.Przez papierosy zanieczyszczamy swoje płuca. Nasza skóra z czasem robi się bezbarwna.
Proszę o to aby pan przestał palić, jeżeli nie dla siebie to dla swojej rodziny. Niech pan pomyśli o swoich dzieciach które wdychają te wszystkie trujące dymy.
podpis
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-18T15:52:07+01:00
Drogi palaczu!
Nie rozumiem dlaczego palisz. Chciałabym przekazać ci, że palenie naprawdę szkodzi. Jezus nie jest zadowolony z takiej rzeczy jak papierosy, nie chciałby, aby ludzie wymierali, ale żeby się doskonalili. Palenie stwarza wiele problemów, z których nie zdajemy sobie sprawy. Paląc narażasz na chorobę osoby otaczające cię, którym bardziej to szkodzi niż tobie. Pomyśl ile kosztuje cię paczka papierosów, które w gruncie rzeczy są pomyłką człowieka. A więc myślę, że przemyślałeś swoją decyzję i zrezygnujesz z palenia, chociażby dla zdrowia swojego.
2009-11-18T17:08:02+01:00
Drogi Adamie
Piszę do Ciebie ten list ponieważ widzę jak cierpi Twoja rodzina ze względu na Twoje złe zachowanie i traktowanie jej po spozyciu alkoholu dośc że niszczysz smaego sibie to jeszcze inni na Tym cierpią,Masz tak wspaniałą rodzinę a nie umiesz ego uszanować...Spójrz na twojego syna ma już 14 lat chcesz aby skończył tak samo jak ty chcesz widziesz go siedzącego pod sklepem z butelką piwa.Raczej nie tak wyobrażasz sobie jeg przyszłość.Radzę Ci pomyśleś nad tym co robić i prosić albyś postępował właściwie...