Przeczytaj i przetłumacz na Język Polski:

Sleeping with the Aztecs
It's ten o'clock on Saturday evening, but it isn't quiet in the British Museum. It's sleepover night! The Britsh Museum organises sleepovers for 200 people four times a year, and you can go with your family or your friends. You arrive at seven o'colck on Saturday evening and leave at ten o'clock on Saturday morning. Each sleepover has got a diffrent theme, for example Egypian, Roman or Aztec.
What do people do at the sleepover?
Well, you can't watch television or play computer games, but there are a lot of different things to do and interesting things to see.

1

Odpowiedzi

2009-11-18T18:25:40+01:00
Śpiący z Aztekami.
Jest sobota, dziesiąta wieczór, ale w British Museum nie jest cicho. To bezsenna noc (albo coś w stylu: To noc bez snu). British Museum organizuje noc bez snu dla 200 osób cztery fary w roku. Możesz iść tam z rodziną albo przyjaciółmi. Przychodzisz o siódmej wieczór w sobotę i wychodzisz o dziesiątej rano w niedzielę (chyba o to chodzi, miałeś napisać Sunday? Bo trochę dziwne, że przychodzą o siódmej wieczór w sobotę i wychodzą o dziesiątej rano w sobotę). Każda ,,noc bez snu" ma inny motyw przewodni, na przykład Egipcjanie, Romanie lub Aztekowie.
Co ludzie robią podczas ,,nocy bez snu"?
Więc, nie możesz oglądać telewizji lub grać w gry komputerowe, ale masz mnóstwo innych rzeczy do robienia i interesujące rzeczy do zobaczenia..

Pozdrawiam.
1 5 1