W sumie to zadanie z WDŻ.;)
Czy decydując się na swój pierwszy raz powinienem myśleć tylko o sobie, w jakim stopniu powinienem być dojrzały i czy miłość powinna być czynnikiem decydującym.?

Proszę tylko nie pisać TAK, TAK, tylko się rozpisać troszkę.;)
Z góry baaaaaardzo dziękuję, daję naj.;) A i proszę o szybką odpowiedź, mam to na jutro.x)

2

Odpowiedzi

2009-11-18T18:34:46+01:00
W takiej sytuacji nie można myśleć tylko o sobie, ponieważ druga osoba może nie być jeszcze gotowa. Miłość nie powinna być czynnikiem decydującym, ponieważ młodzież często myli miłość z zauroczeniem a także nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji jakie mogą ich czekać.
1 4 1
2009-11-18T18:37:04+01:00
Nie, ponieważ podczas pierwszego razu powinno się myśleć też o tej drugiej osobie. Jeśli myśli się tylko o sobie to pokazuje się jak bardzo się jest nie dojrzałym do stosunków i okazuje swój egoizm. Powinno się być pewnym swoich decyzji i być pewnym, że osoba z która się chce współrzyć jest przez Ciebie kochana i czy ona Cię kocha. Jeśli jest to tylko "na jeden raz" to nawet nie powinno tego być. Najlepiej jest współrzyć ok 18 roku życia, kiedy się już mniej-więcej wie co to jest miłość i odpowiedzialność. Miłość napewno jest czynnikiem decydującym, a przynajmniej powinna być.