Odpowiedzi

2009-11-18T19:46:51+01:00
Moiim zdaniem warto miec przyjaciela ale takiego ktory nie wazne czy zadzwonie do niego/jej o 1 w nocy to i tak mnie wyslucha i wesprze lub nawet przyjedzie wysluchac na zywo i porozmawiac poniewaz ktos bliski jest bardzo wazny w naszym zyciu bo czasami czujemy sie samotni ... narazie nie chce mi sie wiecej pisac ;] jak bedziesz chcial chaiala to napsize na pw wiecej...;/


mam nadzieje ze pomoglem

z tego mozna duzo wymyslec ;p i sklecic fajne wypracowanko nakierowalem Cie ;p
2 3 2
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-18T19:48:32+01:00
`Czy sądzisz, że warto jest mieć przyjaciela?`

Oczywiście, że warto mieć kogoś takiego, kogo określimy mianem przyjaciel. Dlaczego?
Otóż, przyjaciel to ktoś, kto jest przy nas w złych chwilach. Czasem nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego ile taka osoba dla nas znaczy i że ciężko byłoby nam bez niej żyć.
Posiadanie przyjaciela nie ogranicza się do tego, ze on nam pomaga a my go olewamy. Przyjaciół się nie wybiera. Są przy nas, nawet, jeśli zawiedziemy. Tak samo i my – nie odwracamy się w chwili, kiedy padło przykre słowo, kiedy nas wystawił.
Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak bardzo cierpimy nie mając nikogo bliskiego. W dzisiejszym świecie jesteśmy zajęci, nie mamy czasu nas sen, na przyjemności, na przyjaciół… Ale starajmy się pamiętać, że to, co ważne, nie można kupić.
Warto mieć przyjaciela. Warto spędzać z nim czas. Warto wiedzieć, że jest ktoś, kto nigdy nas nie opuści. On z nami płacze, on nie pyta, dlaczego masz milczeć, on nie pyta o problem tylko stara się go z nami rozwiązać.
Przyjaciel jest jak nasz cień – kiedy go widzimy wiemy, że żyjemy…
2 4 2