Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-18T21:03:25+01:00
(Myśle że Ci pomoge z ewangelii wyciągne mało)
Witam Cię Alu.
Mam nadziejem że u Ciebie wszystko w porządku.Wiem,że ostatnio bardzo pogubiłaś się w wiarach i chciałabym z Toba o tym porozmawiać,ale z powody że zachorowałam pomyślałam o napisaniu do Ciebie listu.Twoja wiara głównie opiera się (jak wszystkie inne) na wierzeniu w Chrystusa i jego zmartwychwstaniu.Tyle ,że w każdej religii jest jego inna historia życiowa.
Słyszałam też że wachasz się między judaizmem ,a chrześcijaństwem.Jak zresztą wiesz połowa naszej klasy jest chrześcijanami no ale..Zrób jak chcesz.Alicju ja nie chciałabym Cie do niczego zmuszać ,ponieważ nie chcem żebyś była na mnie zła.
Chrześcijaństwo opiera się na tym ,że Jezus zmarł w cierpieniu na krzyżu.
W judaizmie to nawet ja do końca nie wiem..Chyba na tym że zmarł na drzewie.Bardzo te historie sie różnią.C
Chce tylko,żebys wiedziła ,żebezwzględu na to co wybierzesz nie zmieni to poglądów klasy.Ja z innymi bardzo Cię lubimy.Nie muszisz wierzyc w to co my.
Pamiętaj wybierz rozsądnie i nie zwracaj uwagi na komentarze typu.Ale żeś wybrała itp. Można by powiedzieć że zawsze bede Cię ,,kochała" po przyjacielsku.Bo prawdziwy przyjaciela nie interesuje czy wierzysz w to co on,czy też nie..
Pozdrawiam Cie serdecznie.
Moniaaa Łazankowaa.! ;)
10 3 10
2009-11-18T21:57:50+01:00
Droga .........
Istotą poznania Stwórcy jest rozmowa z nim, a czymże jest modlitwa jeśli nie rozmową? Nie można poznać i pokochać kogoś z kimś się nie rozmawia, dlatego bardzo ważne jest, abyś pomimo twoich trudności w wierze, starała się choćby w niewielkim stopniu połączyć się z Panem Bogiem poprzez rozmowę. Być może to właśnie Jezus okaże się odpowiedzią na twoje pytania i wątpliwości.
Nie musisz obawiać się, że już nigdy nie odzyskasz wiary. Apostołowie także zwątpili w zmartwychwstanie swego Pana, lecz gdy ujrzeli to uwierzyli. Może ty też doznasz takiego objawienia?
W razie jeszcze większych wątpliwości możesz również porozmawiać ze swoim księdzem, który na pewno odpowie ci na wiele pytań.
Z pozdrowieniami,
..........
9 4 9