Prosze odpowiedzieć na te dwa zadania
zad.1
rozwiń w kilkunastu zdaniach wypowiedź"stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś"
zad2
krótkie wypracowanie (nie więcej niż 20 zdań)
"od zakochania do miłośći droga daleka, czy nie daleka...."
lub
"dla całego świata możesz być nikim, lecz cały świat może być dla ciebie wszystkim"

2

Odpowiedzi

2009-11-19T15:32:18+01:00
1. Stajesz się zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś, czyli, że jak np. masz psa i on jest do ciebie bardzo przyzwyczajony to musisz się nim zajmować. I np. rodzice rodzice są odpowiedzialni za swoje dzieci i je wychowują.

2.Wydaje mi się, ze od zakochania do miłości jeszcze daleka droga. Prawdziwa miłość nie przychodzi z dnia na dzień. By wiedzieć czy się kogoś naprawdę kocha, to trzeba dobrze tego kogoś poznać.
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-19T15:32:14+01:00
ZAD>1
Stajesz sie na zawsze odpowiedlzany za to co oswoliles czyli np stajemy sie odpowiedzialni!:d. Kupujemy pieska to stajemy sie odpowiedzialni;) nie mozemy go wyzucic gdzies na ulice itp...
Musimy sie nim opiekowac.
ZAD>2
Zakochac czy raczej zauroczenie. Jest milosc od pierwszego wejzenia, jest milosc od dluzszego czasu. Ale jednak zakochac sie przez zauroczenie jest katasrtofalen,,, poniewaz wiele razy sie zakochujemy i np "chcemy z ta osoba chodzic"- i udaje nam sie. Lecz po pewnym czasie widziemy ze tej osoby nie kochamy. Jesli mowic o zakochaniu sie od dlzuszeog czasu to jest bardzo dlugo dorga..., najpier poznajmy osobe nastepnie stajemy ise przyjaicolmi i wkoncu czasami nam sie udaja z ta osoba byc!. Dlatego droga milosci jest dlugaa.