Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-19T16:31:24+01:00
1. Czejść Zbyszek! Co tam u Ciebie słychać? Dawno się nie widzieliśmy i to bardzo dawno. Kiedy to było? Chyba na zakończenie 3 klasy gimnazjum.
2. Dzisiaj zebraliśmy się tu aby uroczyście rozpocząć rok szkolny. Dzisiaj widzimy stare twarze, kolegów których nie widzieliśmy od 3 miesięcy oraz tych co dopiero do naszego grona dołączyli. Mam nadzieje że ten rok przyniesie wiele dobrych rezultatów i nikt nie zaprzestanie w ciężkiej pracy.
3. Przedztawiam proszek który jest najlepszy! Czy Ty też masz poszarzałą białą koszulke? Jeżeli tak to użyj naszego proszku a na pewno się nie zawiedziesz! Niech biel będzie z wami ;]
2009-11-19T16:31:43+01:00
List:
Cześć Kasiu.
Bardzo dziękuję ci za poprzedni list. Był bardzo ciekawy i interesujący. Cieszę się że urodziła ci się siostrzyczka, ucałuj ją mozno odemnie na pewno ją zobaczę jak do ciebie przyjadę. U mnie wszystko po staremu nic się nie zmieniło.


Przemówienie:
Zależy kogo np. dyrektora
Witam wszystkich uczniów.
Ciesze się że znowu spotykamy się w tym roku szkolnym. Na pewno wypoczeliscie i jesteście gotowi do pracy. Chciałabym powitać także nowych uczniów naszej szkoły. Miejmy nadzieję że ten rok szkolny będzie lepszy od poprzedniego.


Reklama:
Mamy do zaoferowania Państwu jedyny w swoim rodzaju proszek do prania. Jest on uniwersalny. Nasz proszek "Rex" sprzedał się już w dużych ilośćiach. Jeżeli jeszcze go nie masz , natychmiast musisz go kupić. Jest na prawde świetny i bardzo skuteczny .