Odpowiedzi

2009-11-19T16:46:21+01:00
Mam na imie ZDZISIEK i mam 150 lat.Jestem blądynką o pięknym kolorze oczu,mam śliczne lśniące oczy oraz smukłą sylwetkę.Zazwyczaj nosze ciemne dżinsy oraz biały podkoszulek.Interesuję się sportem,kulturystyką oraz modą.Moją fanką jest Doda,ponieważ ma nieziemsko piękny głos,oraz jest bardzo ładna..Jestem osobą bardzo kreatywną oraz miła.
1 3 1
2009-11-19T16:46:37+01:00
Mój kolega nazywa się Maciek. Chodzi zemną do gimnazjum w Warszawie. Ma on jednego brata i jedną siostrę. Maciek ma 15 lat. Jest bardzo szczupły ale za to wysportowany. Ma jasne włosy i zielone oczy. Jest przystojny, podoba się dziewczynom prawie wszystkim, ma przyjacielski uśmiech. .
Jego zainteresowania to muzyka, sport, i jego najlepszego przedmiotu czyli języka angielskiego. Z językiem angielskim idzie mu bardzo dobrze. Wszystkie prace klasowe pisze na celujący. Jego słabsze przedmioty to matematyka, chemia i fizyka. Interesuje się się sportami tak jak wszyscy chłopcy czyli, piłką nożną i siatkówką. Bardzo lubi te sporty, ponieważ trenuje regularnie. Nie opuścił ani jednego treningu z wiązaną siatkówką.Razem z kolegami byli nie pokonani, zwyciężali wszystkie mecze, wygrywali niesamowitą przewagą. Dostawali puchary przed całą szkołą, wszyscy byli z nich dumni a szczególnie dyrektor że reprezentują szkołę tak pięknym rezultatem. Maciek nie tylko za zawody sportowe otrzymywał nagrody, ale również za dobre wyniki w nauce. Wygrywał konkursy z angielskiego był on najlepszy rozwiązał test prawie na 100 %. Wyniki w nauce miał znakomite najlepsze w całej szkole. Dostał pochwalony przez wszystkich nauczycieli uczących w tej szkole i dostał on wysokie stypendium za naukę.Jak każda osoba ma swoje słabe i mocne strony charakteru. Macka mocną stroną charakteru była odpowiedzialność, poczucie h umoru, jest dla wielu osób pomocny i szczery. Natomiast słabsze strony charakteru to: gadatliwość i lenistwo.
Bardzo lubie przebywać w jego towarzystwie. Jest moim najlepszym przyjacielem.
1 5 1
2009-11-19T16:50:33+01:00
Wpisz swoje dane :)
Na imię mam Malwina.Urodziłam się 23 czerwca 1994 roku w Warszawie gdzie mieszkam i uczę się od urodzenia. Mieszkam w bloku z rodzicami, bratem,psem i żółwiem w jednej z warszawskich dzielnic. Obecnie jestem uczennica trzeciej klasy gimnazjum.
Jestem wysoką brunetką o "bujnej" fryzurze i piwnych oczach.Lubię ubiera się w luźne ciuchy .

Dalej musisz sama na podstawie tego co napisałam :) powodzenie:)
1 4 1