Chcialbym aby ktos mi opisal miejscowosc po ANGIELSKU ktora bedzie sie nazywala ZARZECZE. bedzie znajdowal sie w niej ''ruski most'', sklepy, przystanek, mili ludzie, zabytkowy kosciol, ladne domy.
prosilbym o ulozenie ladnego opisu miejscowosci.
i prosilbym rowniez aby podspodem bylo przetlumacznie na polski

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-19T18:59:48+01:00
ZARZECZE (po angielsku może to być Behind The River)
I really like this village. One of the reason is that there are cool poeple. At the bus stop you can always sit and discuss about everything and nothing. To make things more fun, there is shop next to the bus stop, you can buy yourself something to drink, for example. But that's not all. There's more shops in this village. Shops with clothes, chemistry, etc. The most popular shop in Zarzecze is 'Liddl' :-) . Every Sunday, people go to church. It is awesome historic church. One of the most visited attractions is the "Ruthenian bridge". In addition, there are nice houses.

Uwielbiam tą miejsowość. Jednym z powodów jest taki, że są tam super ludzie. Na przystanku możesz zawsze usiąść i pogadać o wszystkim i o niczym. Żeby było fajniej, obok jest sklep, gdzie możesz kupić sobie coś do picia na przykład. Ale to nie wszystko. Tutaj jest więcej sklepów. Sklepy z ciuchami, artykułami chemicznymi, itp. Najbardziej popularnym sklepem w Zarzeczu jest Liddl. Każdej niedzieli ludzie chodzą do kościoła. Jest to wspaniały zabytkowy kościół. Jednym z najbardziej odwiedzanych atrakcji jest ruski most. W ogóle to są tutaj ładne domy.

Moze byc? ;>>> w ogole mozesz pozmieniac szczegoly, bo pisalam pierwsze co mi wpadlo w mysl :)
2009-11-19T19:52:45+01:00
1.Zarzecze is a city in the Poland. it's a small/big city. People there're friendly. Zarzecze has got some nice places. There's some shops. There is a music shop, but there isn't a pet shop. There is a bus station. There are lots of nice houses. There is a Russian Bridge.

2.There is a stadium. My house is opposite the fire station and newsagent's. Next to the post office is a church. Park is near a Kinder Garden

TŁUMACZENIE:
Zarzecze jest to miejscowość w Polsce. Jest to małe/duże miasto. Ludzie są tu mili. Zarze ma kilka ładnych miejsc. Tutaj jest kilka sklepów. Jest tutaj muzyczny sklep, ale nie ma sklepu zoologicznego. Jest tutaj przystanek. Tutaj jest wiele ładnych domów. Tutaj jest ruski most

2. (to jest juz dodatkowe, ale mam nadzieje ze sie przyda ;p)
Tutaj jest stadion. Mój dom jest na przeciwko straży pożarnej i kiosku. Obok poczty jest kościół. Park jest w pobliżu przedszkola.

;] Mam nadziej ze pomoglam ;p