Odpowiedzi

2009-05-13T20:10:50+02:00
Dobre:
- mozna dowiedzieć się o wiadomościach.. np. Wypadki itp..
- moze pomóc w nauce np. wyjasnic jakies pojecia itp
a złe:
- zabiera dużo czasu
- mozna wpaść w jakies zle rozmowy np na czateriach itp..

2009-05-13T20:14:15+02:00
Mlodzi ludzie w dzisiajszych czasch bardzo duzo korzystaja z internetu i przy tym spedzaja przy komputerze wikszosc czasu. Internet ma swoje zalety jak i wady. Umozliwia on bezposredni kontakt z ludzmi, mozna dowiedziec sie wiele informacji (np. o swiecie), a nawet moze byc on pomocny w nauce. Lecz zle strony internetu to uzaleznienia, i wiele innych szkod. Grajac w gre umozliwiajaca kontakt z graczami mozesz popsuc swoj stan zdrowia psychicznego ( ktos moze cie wykorzystac). Sa to tylko niektore i najczesciej spotykane wady oraz zalety internetu, lecz trzeba uwazac na inne niebezpieczenstwa z nim zwiazane.
2009-05-13T20:16:15+02:00
Kiedy człowiek wejdzie na internet może dowiedzieć się czego tylko zechce.
Są negatywne i pozytywne skutki tego,do pozytywnych należy to że można się przez internet edukować i dowiedzieć się dużo przydatnych żeczy.
Gorsze są te negatywne,młodzi ludzie,a przeważnie chłopaki często (wolałbym użyć słowa:codziennie) wchodzą na stronki z filmami porno i zdzierają z neta dużo programów czyli gier,których celem jest zabicie drugiego człowieka.
Później chłopakowi siada psychika i jest groźny dla swego środowiska.
Jakiś czas temu,już nie pamiętam gdzie i kiedy,chłopak z gimnazjum zastrzelił 15 osób ze szkoły i sam popełnij samobójstwo,jest to najlepszy przykład co internet oraz zawarte w nim "głupoty"potrafią zrobić z tak młodym człowiekiem,który dopiero się rozwija umysłowo.
Więc młody człowieku uważaj na jakie strony wchodzisz...sam się nie dopilnujesz,do tego potrzebni są Ci rodzice!


myśle że powinno być:) podobają mi się takie zadania! masz takich więcej?