Odpowiedzi

2009-11-19T19:13:50+01:00
(data dzisiejsza)
Witaj (wstaw swoją ksywę lub imię)
W tym liście ( wstaw swoje imię) pragnę napisać mi o moich planach na przyszłość.
Wiem, że przeczytasz ten list za dwadzieścia lat to znaczy ja go przeczytam:). Chciałabym sprawdzić czy moje plany się spełnią.
W tej chwili to znaczy teraz gdy mam (wstaw swój wiek) ważne są dla mnie psy oraz rodzina. Bardzo lubię psy nie ja kocham psy.
W przyszłości to znaczy wtedy gdy będę czytać ten list mam nadzieję, że będzie siedział obok mnie mój pies. Obiecuję sobie teraz, że zawsze i wszędzie, a raczej wszędzie tam gdzie będzie mógł wejść będzie ze mną mój pies. Gdy umrze kupię drugiego i tak w kółko aż sama umrę:). Wcześniej wspomniałam, że również ważna jest dla mnie rodzina. Bardzo kocham moją rodzinę nie zamieniłabym jej na żadną inną. W przyszłości chciałabym mieć tak wspaniałą rodzinę jaką mam teraz. Myślę, że będę miała dwójkę dzieci, a mąż będzie miły i wesoły tak jak ja. A właśnie co do rodziny to pamiętaj, a raczej ja muszę pamiętać, że zawsze będę odwiedzać moich rodziców. Gdy umrą, a mam nadzieję, że za dwadzieścia lat będą jeszcze żyć nadal będę ich odwiedzać. Moim marzeniem jest zdobyć dobre wykształcenie, aby wraz z moim mężem móc utrzymać rodzinę. Pozdrów swoją to znaczy moją rodzinkę ode mnie, czyli od Ciebie. Jestem ciekawa jaką zrobię minę, gdy będę czytać ten list. Zapewne będę uśmiechnięta, a nawet jeśli nie to jak siebie znam to po przeczytaniu poprzedniego zdania się uśmiechnę. Przysięgam sobie, że przed upływem tych dwudziestu lat nie otworzę tego listu.
Ściskam Cię, czyli mnie gorąco.

Twoja (wstaw swoje imię), czyli Ty
34 4 34