Opisz w 5-10 zdaniach pomieszczenie w swoim domu, które najbardziej lubisz. Może to być Twój własny pokój, kuchnia, piwnica lub cokolwiek innego. Pamietaj jednak, że opis ma być dokładny, a więc musi sie w nim znaleźć wiele przymiotników, określających poszczególne przedmioty, o których bedziesz pisac.
(Najlepiej żeby było to mój pokój:))
Z góry dzięki i pozdrowienia :)

2

Odpowiedzi

2009-11-19T20:05:39+01:00
Mój pokój jest najfajniejszy ze wszystkich pomieszczeń w moim domu. Ściany są różnokolorowe. Na 2 naprzemianległych ścianach jest kolor niebieski, na dwóch kolejnych zielony. Pod jedną ze ścian znajduje się łóżko, a nad nim plakaty z moimi ulubionymi piłkarzami i motorami. Otoczone są namalowanymi czarnymi stópkami. Na kolejne ścianie znajduje się namalowane graffiti przez moją koleżankę. Dalej stoi duży regał z biurkiem w środku na którym jest wieża, komputer,drukarka i przybornik do szkoły. W rogu znajduje się półka z książkami i płytami CD. W drugim rogu jest Regał, na którym znajdują się moje pamiątki z 18-stki, karty urodzinowe, a na samej górze siedzi wielki biały miś-prezent Walentynkowy. Uwielbiam swój pokój, ponieważ to w nim spędzam najwięcej czasu. Jest bardzo ciepły i przytulny co powoduje miłą w nim atmosfere.
15 3 15
2009-11-19T20:08:46+01:00
Ulubionym pomieszczeniem w moim domu jest mój pokój.Gdy do niego wchodzimy na wprost widzimy jasną, skórzaną kanapę z dwoma identycznymi fotelami. Po prawej stronie ujrzymy piękną, podświetlaną, szklaną gablotę ze wszystkimi moimi skarbami ( zbiór monet,wystawa najdroższych znaczków pocztowych itd.).Po lewej stronie zobaczymy wielki regał z książkami oraz moje biurko.Na biurku leży mój laptop oraz zeszyt do chemi i pare innych rzeczy.Na podłodze leży ogromny, okrągły, biało-pomarańczowy dywan.Kiedy wejdziemy do pokoju i się odwrócimy z pewnością dostrzeżemy telewizor LCD. Chyba już wiesz dlaczego to moje ulubione miejsce w domu.
15 3 15