Odpowiedzi

2009-11-19T20:41:51+01:00
Film Zmierzch to ekranizacja światowego bestselleru Stephanie Meyer. Książka, została dość wiarygodnie przełożona na ekran. Jak w każdej takiej produkcji, niewiele elementów uległo jednak zmianie (np. miejsce spotkania z Jacobem, w książce - na plaży, a w filmie - pierwsze chwile Belli w Forks). Produkcja ta świetnie oddaje zachowanie i podobieństwo książkowych postaci do aktorów. Również plan filmowy zgadza się z pierwowzorem książki.
Bardzo polecam ten film, gdyż m.in. pokazuje, że młodzi aktorzy też mają talent. A ponadto historia jest dość oryginalna i rzadko spotykana.
2009-11-19T20:55:41+01:00
Film "Zmierzch" to ekranizacja powieści dla młodzieży Stephenie Meyer. Opowiada on o pewnej nastolatce o imieniu Bella, która przeprowadza się do swojego ojca, do miasteczka Forks. Tam, chodząc do nowej szkoły, poznaje wielu znajomych. Wśród nich jest tajemniczy chłopak - Edward, który całkowicie fascynuje dziewczynę. Bella na podstawie swoich wniosków, oraz informacji zaczerpniętych z innych źródeł odkrywa, iż owy chłopak jest wampirem.
Dzieło to jest pełne ciekawych zwrotów akcji, dostarcza cennych informacji o stworzeniach, o jakich się na co dzień nie mówi. W filmie pojawia się wątek miłosny, który, aby się móc szczęśliwie skończyć natrafi na wiele przeszkód. Czy Belli uda się osiągnąć, to co zamierza, czy zdobędzie sympatię Edwarda? Koniecznie oglądnijcie film "Zmierzch", a zyskując odpowiedzi na te pytania dostarczycie sobie nowych informacji i niezwykłych przeżyć.