Odpowiedzi

2009-11-21T09:33:35+01:00
1)Gdy się jest piegowatym rudzielcem, w szkole, wśród przyjaciół, wszyscy nazywają cię Piegus. Przy Twoim typie urody z pewnością masz intensywny kolor oczu: od niebieskiego, poprzez zgniłozielony, oliwkowy, szmaragdowy, bursztynowy aż po brązowy. Masz oryginalną i fascynującą urodę. Jednak nie umiesz się nią cieszyć... To z powodu piegów, których nie jesteś w stanie polubić. Twoje rude włosy lśnią w oddali, jakby wiewiórka na drzewko miała wskakiwać. Ktoś sobie myśli:
-Co mi tam ..
I zaraz ciągnie Cię za włosy! Z powodu rudego. Zazwyczaj mało kto jest lubiany w szkole z urodą piegusowatego-rudzielca. Inni Cię nie doceniają.. ponieważ często rudzielce mają wredną osobowość. Ale popatrz tam, na tego grubego chłopaka. Czy on ma być miły? Dlaczego Cię przezywa? Bo jesteś rudzielcem z piegami na nosie? Spróbuj się odwdzięczyć i rób mu to samo, co on zrobił tobie.2)Mój zwariowany pomysł zaczął się gdy poszedłem(am) do sklepu z lodami. Było tam mnóstwo lodów, które chciałem(am) zjeść. Ale za ladą patrzyła na mnie gruba pani w kręconych włosach z długim nosem. Pomyślałem(am) sobie, Zrobię jej psikus.!. Psikus polegał na tym, że ta pani, jak każda kobieta uwielbia listy od wielbicieli. Ja zrobiłem to samo ale w inny sposób. Przebrałem się za mężczyznę, nie byłem już takim małym chłopcem. Podsunąłem za ladę list, i szybko uciekłem. Ta kobieta próbowała nie dogonić i udało jej się. Poczytała list przy mnie, i pocałowała mnie w policzek. W liście pisało tak: Droga kobieto mego życia, wyjdź za mnie.
Ona nawet się ucieszyła! Ja zaśmiałem się i strój jakby się rozpadł. Ale nawet się udało bo kobieta zabrała mnie i poszliśmy razem na lody, do jej budki. Zjadłem 6 kulek lodów i do tego mrożony napój. Wszystko poszło zgodnie z planem, oprócz tego, że strój się rozpadł. Ważne było tylko to, że zjadłem te lody. :)(PS JA TO SAMA PISAŁAM O RUDZIELCU I O TYM DRUGIM!!)
1 5 1