Odpowiedzi

2009-11-19T21:50:17+01:00
Witaj !

Witaj Zosiu(xD przykładowe imię), piszę do Ciebie ten list ponieważ zachowałem się strasznię.Wczoraj w szkolę kiedy był dzwonek na lekcję razem z chłopakami biegliśmy do klasy, kiedy przebiegaliśmy obok okna popchnełem kolegę a on poleciał na szybę i ją rozbił.Namówiliśmy się że zwalimy to wszystko na Jarka z 3c, udało nam się lecz on z naszej winy bendzie musiał zapłacić za szkodę.Czuje się strasznię, nie wiem co robić, proszę Cię Zosiu (xD)
doradź mi co mam zrobić.

Serdecznię pozdrawiam
Janek

Mam nadzieję że trochę pomogłem...

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-19T21:54:11+01:00
Kochana Kasiu !
[Akapit] Mam dla Ciebie super wieści ! Ostatnio odbyły się moje urodziny. Szkoda , że nie mogłaś przyjechać. Zebrało się u mnie w domu ponad 20 osób. Cieszę się, że mam tylu przyjaciół.
[Akapit] W sobotę rano musiałam posprzątać. Następnie pomagałam mamie przygotowywać stół w jadalni na przyjęcie. Byłam bardzo podekscytowana. Nie mogłam się doczekać! Impreza miała zacząć się o godzinie 16:00. Przyszli wszyscy, których zapraszałam. Zgromadziliśmy się przy stole. Po godzinie szesnastej weszła mama trzymając wielki tort. Wyglądał bardzo apetycznie. Kiedy zdmuchnęłam świeczki i powiedziałam życzenie, zabraliśmy się do jedzenia. Następnie mama nalała wszystkim odrobinę szampana. Jak wszyscy się już najedli i wypili, poszliśmy na dwór, na plac zabaw. Nawet nie wiesz jak to zabawie wyglądało, wszyscy szli i rozmawiali w grupie dwudziestoosobowej. Po dotarciu na plac Patrycja [czy inna koleżanka] wymyśliła zabawę w chowanego, wszystkim się ten pomysł spodobał. Po około godziny zabaw poszłyśmy na boisko. Tam wygłupiałyśmy się, biegałyśmy, robiłyśmy zwariowane rzeczy. Było naprawdę sympatycznie. Jak robiło się już późno, dziewczyny zbierały się do domów. Ja, Natalia, Marta i Kamila poszłyśmy do mnie do domu, gdyż one u mnie spały. Pomagałyśmy mamie sprzątać. Następnie każda z nas poszła się myc. Umyte i czyste oglądałyśmy do późna różne filmy. Marta namówiła resztę dziewczyn, abyśmy oglądały horror. Zgodziły się. Strasznie się bałam ! Taka byłam przerażona, że bałam się zasnąć. Miałam dziwne myśli, że coś wyskoczy z pod łóżka luz zza szafy. Rano wstałyśmy między 12:00 a 13:00, ponieważ do 5:00 oglądałyśmy filmy. Rano zjadłyśmy śniadanie i odprowadziłam dziewczyny do domów.
[Akapit] Te urodziny bardzo mi się podobały! Jednak szkoda, że Ciebie nie było. Na pewno byś się świetnie z nami bawiła. Mam nadzieję, że wkrótce do mnie przyjedziesz i poznasz moje koleżanki.

Pozdrawiam. Karolina

*Imiona swoich koleżanek czy przyjaciółek podaj z rzeczywistości ;p . Nie zapomnij o miejscowości i dacie.