Skomentuj w ok 25 zdaniach

Francja: polski piłkarz blisko zmiany klubu

Pomocnik Girondins Bordeaux, Grzegorz Krychowiak został zaproszony na testy do 3-ligowego klubu francuskiego Stade de Reims Champagne i w sobotę ma wystąpić w spotkaniu towarzyskim z Sannois-Saint-Gratien.
W wieku 19 lat Krychowiak wyjechał do szkółki piłkarskiej Girondins, a dwa lata temu podpisał pierwszy profesjonalny kontrakt z mistrzem Francji. Od tej pory występuje w rezerwach Żyrondystów.

Za kadencji Leo Benhakkera zadebiutował w dorosłej reprezentacji Polski. W 2008 roku zagrał w meczu z Serbią. Jeśli testy zakończą się pomyślnie, wówczas Krychowiak może zostać wypożyczony do francuskiego trzecioligowca.

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-19T22:37:20+01:00
1)Wieki sukces polskiego piłkarza Grzegorza Krychowiaka. 2)Polski piłkarz urodzony w styczniu 1990r. w Gryficach.3) Mający przed sobom kariere polski pomocnik może okazać sie przyszłościom polskiej piłki. 4)Dotychczas występował w klubach takich jak: "Orzeł" Mrzeżyno, Żaki 94 Kołobrzeg, Stal Szczecin, Arka Gdynia, a tagże we francuskim Girondins Bordeaux.5) W wieku 19 lat polak wyjechał do francji na testy do Girondins Bordeaux.6) Stade de Reims Champagne francuski 3-ligowiec zobaczył wielki talent młodego polaka. 7) Został zaproszony na testy do tego klubu.8) W spobote polak ma zagrać z Sannois-Saint-Gratien.9)Jest to wielka szansa dla polskiego zawodnika. 10) Polak będąc jendym z graczy rezerwowych Girondis zastanawia sie nad przejściem so innego klubu. 11) Dotychczas brał udziaał w mistrzostwach świata U-20 w 2007 roku. 12) Polak pokazał klase strzelają gola Brazyli na 1:0. 13) 19 listpada 2007 to jeden z najważniejszych momentów w życiiu młodego piłkarza. 14) Tego dnia podpisał pierwszy profesionalny kontrakt z Girondis. 15) Na początku sezonu 2008/2009 przeszedł do rezerw klubu. 16) 14 grudnia 2008 roku to kolejny wielki dzień w karierze polaka, albowiem jego debiut w rperezentacji Polski. 17) Zawodnik pojawił sie w drugiej połowie meczu z Serbiom. 18) Trenerem ktury dał mu szanse był Leo Benhaker. 19) Piłkarz posiada idealny wzrost 186 cm. 20)Dotyczas jego kariera opiera sie na graniu w juniorach klubów. 21) Polak jest dość skromny. 22) Dskonałym przykładem są te słowa : ,, Sam się dziwię. Kiedy w klubie powiedzieli mi, że dostałem powołanie, myślałem, że chodzi o kadrę U-19 trenera Michała Globisza. Dopiero potem dotarło do mnie, że chodzi o kadrę A. Byłem zdumiony, bo nikt ze sztabu się ze mną nie kontaktował, nie przyjeżdżał do Bordeaux. Trener musiał mnie zapamiętać z ubiegłorocznych mistrzostw świata U-20.,,
23) Jego wielki umiejętności napewno bardzo przydadzą sie polskiej reprezantacji narodowej. 24) Jego gra w reprezentacji nie jest pewna po objęciu stanowiska selekcjonera Franciszka Smudy ktury stawie w szczegulności na polskom lige. 25) Mam nadzieje że osiągnie sukces.