Odpowiedzi

2009-11-19T21:58:53+01:00
Rozni je to ze milosc jest zazwyczaj silniejsza. Przyjazn to radzaj milosci. Nie ma przyjazni bez milosci. Podstawa kazdej milosci jest przyjazn. Milosc to uczucie ktore czujemy do osoby przeciwnej plci (poza wyjatkami xd) gdy czujemy ze ta druga osoba jest czescia, polowa nas samych . a przyjazn to zwiazek z druga osoba polegajacy na wzajemnym wsparciu i zrozumieniu.

Milosc podobnie ja przyjazn polega na tym ze lubimy przebywac z druga osoba, akceptujemy ja, rozumiemy, ona rozumie nas, rozmawiamy duzo ze soba, lubimy ze soba rozmawiac, JEST ODWZAJEMNIONA (zakochanie nie zawsze), zwiazek emocjonalny

Miłość w odróżnieniu od przyjaźni to uczucie ktore czujemy przez cale zycie, jesli jest inaczej to to nie byla milosc tylko zauroczenie. Milosc to uczucie ktore czujemy do osoby przeciwnej plci (poza wyjatkami xd) gdy czujemy ze ta druga osoba jest czescia, polowa nas samych . Milosc to uczucie skierowane do jednej osoby.
42 4 42
dostałem 5 za te ( poza wyjątkami ) xdddd
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-19T22:08:07+01:00
Miłość podobnie jak przyjaźń jest wielkim uczuciem, które łączy ludzi. Tych których kochamy i tych których darzymy przyjaźnią uważamy za osoby sobie bliskie.
Miłość w odróżnieniu do przyjaźni jest bardziej łaskawa. Kocham możemy zarówno babcie, dziadka, mamę, bo są naszą rodziną i nie koniecznie widzimy w nich przyjaciół, których możemy do końca zaufać, o wszystkim powiedzieć.
31 3 31