Odpowiedzi

2009-11-20T14:09:56+01:00
Mam zaszczyt ogłosić początek roku szkolnego 2010 - 2011
Uczniowie naszej szkoły dostają się do kolejnych klas w których zaczną od nowa naukę np. języka polskiego czy matematyki ....
W tym roku szkolnym będzie dużo więcej konkursów tai jak kangur albo mały dorosły ;)
Będzie też coraz więcej zawodów szkolnych na które będą wybierani najlepsi uczniowie z tej dyscypliny
zapraszam wszystkie klasy do swoicich klas tam nauczyciele omówią inne ważne sprawy i będzie poczęstunek taki jak sok i słodycze dla dzieci :p
Dziękuję.
2 2 2
Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2009-11-20T14:42:55+01:00
KOLEŻANKI I KOLEDZY!

Proszę Was o uwagę, bo mam do Was istotną sprawę! Znów chcą wprowadzić te znienawidzone mundurki! 2 lata temu się nie udało, to co? Sprawdzają czy teraz się uda? Co my króliki doświadczalne? NA SZCZĘŚCIE teraz to nie z poziomu rządu, a szkoły! Jesteśmy społecznością lokalną? Jesteśmy dziećmi podatników? TO CHYBA MAMY COŚ DO POWIEDZENIA!?

Jeżeli KTOŚ chce mundurków, niech je sobie nosi! Dlaczego nauczyciele ich nie będą nosić!? Dlaczego pracownicy administracyjni nie będą ich nosić!? Dlaczego ludzie na przystanku nie noszą mundurków z adresami swoich miejsc pracy!? BO TO NIE WYGODNE! NIE KOMFORTOWE! I PRZEDE WSZYSTKIM ŹLE TO WYGLĄDA! Więc czemu każą nam je nosić? Bo jesteśmy inni, nie chylimy głów przed byle kim, więc się nas boją! Jak się boją, to chcą nas pokonać! Więc łatwiej kogoś wychaczyć i pójść do rodziców/szkoły, niż się z nim zmierzyć!

BYŁY TE CZASY, BYŁ TAMTEN SYSTEM. W STYLU RÓB ZAMIAST MYŚLEĆ. OK! Ale nasi rodzice walczyli o wolny kraj już 20 lat po 4 czerwca 1989 roku, a wciąż chcą robić kolejne IPN'y, kolejne teczki, kolejne kartoteki! CHCĄ NAM ZABRAĆ PRYWATNOŚĆ I ANONIMOWOŚĆ! CHCĄ NAS TŁAMSIĆ JAK ZOMO!

ALE MOŻEMY WALCZYĆ! TO ŻE DAMY RADĘ TO LEŻY W NASZEJ NATURZE! DO GABINETU DYREKCJI!!!
__________________________________________________________
Ma się ten talent:) Liczę na status najlepszego rozwiązania.
1 5 1