Napisz charakterystykę swojej koleżanki z klasy na 25 linijek arkusz A4. Moja koleżanka ma ciemną karnację, brązowe krótkie włosy po szyję, okrągłą twarz, grzywkę na bok, ma 13 lat, jest ładna z trochę okrągłym brzuszkiem. Jest miła, sympatyczna, można na niej polegać, nie zdradzi tajemnic, jest zaradna i fajna.

3

Odpowiedzi

2009-11-20T16:19:07+01:00
Moją najlepszą przyjaciółką jest ...Tu imie twojej koleżanki. Chodzimy do tego samego gimnazjum.
imie twojej koleżanki. jest wysoką brunetką o szaro-zielonych oczach. Jest szczupła i wysportowana. Ma regularne rysy twarzy i ciekawy, oryginalny uśmiech.
imie twojej koleżanki bardzo często zmienia nastrój. Zwykle uzależnia go od pogody ? kiedy świeci słońce jest radosna, a gdy pada deszcz ma ochotę rzucić czymś o ścianę. Wtedy lepiej jej nie drażnić.
Jest życzliwa i pomocna. Dotrzymuje danego słowa, nigdy mnie nie oszukuje i nie zdradza tajemnic. Wiem, że zawsze mogę na nią liczyć.
Oczywiście istnieje wiele rzeczy, które mnie w niej denerwują. Najciężej jest mi znieść jej pesymizm i pod tym względem najbardziej się różnimy. imie twojej koleżanki uwielbia się martwić, wymyśla najgorsze wersje wydarzeń, a potem zastanawia się co będzie jeżeli się spełnią. Często narzeka i wtedy po prostu przestaję jej słuchać.
Moim zdaniem imie twojej koleżanki to wspaniała dziewczyna. Ma wszystkie cechy, które chciałabym znaleźć w przyjaciółce. Rzadko się kłócimy, choć często przekomarzamy. Mam nadzieję, że nasza przyjaźń przetrwa.
14 4 14
2009-11-20T16:20:11+01:00
Napisz
1 przedstawienie postaci
2 wygląd
3 cechy charakteru poprzyj przykładami
4.moje zdanie na temat koleżanki
20 2 20
2009-11-20T16:43:32+01:00
Osobą, o której chciałabym opowiedzieć jest moja koleżanka z klasy - (imię koleżanki, bo nie podałaś go w pytaniu). Mieszka ona w (miejsce zamieszkania koleżanki). Jest ona z mojego wieku, tzn. ma 13 lat.
Podoba się ona chłopcą, gdyż jest bardzo ładną dziewczyną. Jest ona (wyskoką/ niewysoką) dziewczyną przy kości. Posiada nietypową, ciemną karnację. Ma niedługie, ciemnobrązowe włosy, z pod których wyłania się delikatna, dziewczęca i okrągła twarzyczka. Posiada ona duże, (kolor oczu koleżanki), zawsze radosne oczy i stosunkowo (mały/duży) nos.
Jest ona moją najlepszą koleżanką, a nawet przyjaciółką. Mogę ją tak nazwać, ponieważ zawsze mogę na nią liczyć. Nigdy nie zdradziła moich tajemnic, a gdy mam kłopoty pierwsza przybiega mi z pomocą. Nie tylko u mnie cieszy się tak dobrą opinią. Nauczyciele chwalą ją za dobre wyniki w nauce, a koledzy i koleżanki uważają ją za bardzo sympatyczną osobę. Jest ona niezykle zaradną osobą. Potrafi załatwić swoje sprawy, pomóc mi w nauce i jeszcze wysłuchać moich problemów. Zawsze ma dla mnie czas. Ma ona pozytywne nastawienie do świata. Nawet w najgorszym przypadku znajdzie kszte czegoś dobrego. Ludzie bardzo ją za to cenią.
Uważam, że (imie koleżanki) jest osobą, która powinna stanowić wzór dla przeciętnego nastolatka. Chciałabym być taka jak ona. Mam nadzieje, że kiedyś i ja naucze się na wszystko patrzeć z tej lepszej strony.
8 3 8