Odpowiedzi

2009-11-20T18:22:02+01:00
Np. Moim ulubionym sportem jest piłka nożna. Jest to bardzo ekscytujący sport, ponieważ każda z drużyn walczy o wygraną. Zasady gry w piłkę nożną nie są zbyt łatwe ale też nie są zbyt skomplikowane. Napewno wszystkie z nich można przeczytać w internecie. Któregoś dnia oglądałem mecz w telewizji... Bardzo mi się podobał ze względu na to też że grała w nim moja ulubiona drużyna piłkarska<tutaj napisz jaka to>.
Bardzo lubię nie tylko oglądać mecze ale również czytać gazety sportowe, które podsumowują cały tydzień jeśli chodzi o piłkę nożna bądź inną dyscyplinę sportową.


Mam nadzieję, że to miałobyć coś w tym stylu.
1 5 1
2009-11-20T18:23:45+01:00
Moim ulubionym sportem jest siatka ale i też piłka nożna . gdy byłam w 5 klasie byłam najlepsza w siatkę bo jestem wysoka i nikt nie mógł mi dorównać . nie wyobrażam sobie życia bez siatki bo to jestt silniejsze ode mnie . spot to coś fajnego np : piłka nożna dajmy na to jest ekstremalna i mrozi krew w żyłach ponieważ są to emocje napewno jak ktoś z was ogląda mecz w telewizji to jest spięty i mówi co za fajtłapa że nie umnie strzelić gola i wykorzystać sytuacji . moim ulubionym sportem jest tak jak mówiłam siatka ponieważ lubię ją od małego i nie jest tak niebezpieczna jak pilka nożna .
1 4 1