Odpowiedzi

2009-11-20T18:35:28+01:00
Mam na imię .... dopisz swoje zdanie. Gdy wstaje mój pan wyprowadza mnie na spacer. Niestety ja jestem leniwym psem i nie ciągnie mnie do porannych spacerów, ale niektóre dni są wyjątkowe. Szczególnie wtedy gdy mgła rozprzestrzenia się po polanach i ja wraz ze swoim właścicielem znikamy pośród "mlecznej pary".Po spacerze dostaję jeśc i pic.
Po południu mam czas na zabawę i często szamotam się z moim ulubionym sznurkiem, lae niestety już prawie nic z niego nie zostało. Po ukojeniu nerwów, które przeszedłem rano idę się położyc. Gdy odbyłem już drzemkę mój pan daje mi jeśc.Bardzo lubie te mięsne przekąski, które dostaje za dobre zachowanie.
Po całym dniu przeżyc, które mnie spotkały zapadam w błogi sen.


Jeśli chcesz to pozmieniaj to trochę xD
1 3 1
Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2009-11-20T18:52:01+01:00
Dziś wstałem o 6.00 rano.Obudził mnie mój właściciel, który krzątał sie w pośpiechu po kuchni.Przyleciałem do niego i głośno zaszczekałem.Od razu zrozumiał o co chodzi, bo otworzył lodówkę i wyjął dla mnie dużą kośc, pętek kiełbasy i miske mleka.Bardzo się ucieszyłem, ponieważ nigdy mi takiej nie dawał.Chwile później Marek(bo tak nazywał się mój pan)wyszedł do pracy.Bardzo mi się nudziło nie wiedziałem co mam robić.Był tam do 13.00.Byłem szczęśliwy że wrócił. Rucił swoją kurtkę i zabrał mnie na spacer!.
To jest najszczęśliwszy dzień w moim psim życiu-pomuslałem.Na spacerze było bardzo wesoło. Skakałem i bawiłem się do woli!.Spotkałem nawet taką fajną psinkę.Zdradziła mi że nazywa się Sonia. Po powrocie do domu dostałem pić, ponieważ byłem bardzo zdyszany. Mój pan usiadł na kanapie.Pomyślałem, że położę się koło niego, więc szybko tam wskoczyłem. Od razu zasnąłem.Śniło mi się że biegam po łące pełnej kwiatów wśród pasącących się krów.Chwile potem obudził mnie głośny trzask drzwi.Natalia wróciła ze szkoły.Wyjaśnie że Natalia to córeczka Marka.Podbiegła mocno i przytuliła mnie.