Napisz OPIS (zgodnie z zasadami) swojego ulubionego miejsca, w którym zawsze mozesz byc i uzasadnij dlaczego akurat to miejsce. - Mój pokój <nie mam w nim nic szczegulnego> ale mozna cos powymyslac, nie sprawdzi mi pokoju ;))
Z góry dziękuję i przepraszam ze tak malo pkt ale niestety niemam wiecej ;(

3

Odpowiedzi

2009-11-20T20:33:21+01:00
Mój pokój jest najlepszym miejscem na spędzanie wolnego czasu, bardzo lubie tu przebywać. Mam tu komputer i terewizor, wszystkie moje książki równiez sie tu znajdują i dlatego nie mozna sie tu nudzic..;)
  • Użytkownik Zadane
2009-11-20T20:37:36+01:00
Moim ulubionym miejscem jest moj pokój. Lubię tam przebywać ponieważ tylko tam potrafię się skupić i nikt mi nie przeszkadza. Są w nim ściany pomalowane na różowo oraz półki, na które mogę wkładać maskotki, które od dawna kolekcjonuję. Po środku stoi wielki, okrągły stół, przy którym zawsze odrabiam lekcje. Wiosną ozdabiam go bukietem świerzo ściętych kwiatów. Pod stołem leży ciepły, kolorowy dywanik, który zimą ogrzewa mi stopy. W rogu stoi moje łóżko. Obok szafa i stolik nocny. Na stoliku nocnym jest budzik i telefon.
2009-11-20T21:28:03+01:00
Chciała bym opisac sówj pokuj, jest on moim ulubionym miejscem do spedzania wolnego czasu.
moj pokuj jest bardzo durzy znajduja sie w nim 2 okna, na podłodze mam sliczny dywan, a sciany sa fioletowe pod pierwszym oknem stoi biurko i płoka na ksiazki, mam bardzo durzo ksiazek poniewaz lubie czytac na, na przeciwko biurka stoi łużko jest bardzo wygodne , posciel na moim łuzku jest niebieska poniewaz przy oknach wisza niebieskie zasłony obok łuzka stoi szawka a pod drugim oknem stoi telewizor
bardzo lubie swój pokuj lubie w nim spendzac czas z kolezankami i kolegami jest bardzo przytulny i dopracowany moim zdaniem kazdy powinien miec takie swoje miejsce w domu !!!!!!!!!!!!!!!!!1111