Odpowiedzi

2009-11-20T22:11:20+01:00
Gdy słysze slowo patriotyzm czuje radość, myśle o ojczyźnie i wspominam wszystkich wspaniałych polaków którzy walczyli o jej niepodległośc. Wspomnieniami wracam do opowieści z historii jak Polski przez 123 lata nie było na mapach. Cieszę sie że teraz mogę mieszkac w niepodległej Polsce, ze nia ma wojen. Ludzie XXI wieku powiini doceniac to co teraz mamy. Niektórzy nie chcą chodzić do szkoły, powinni pomyśleć o dzieciach którzy chcieli chodzic do szkoły ale w polsce nie było polskich szkól.
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-20T22:20:50+01:00
Patriotyzm - miłość do ojczyzny...
Patriotyzm - to wspomnienie o tych, którzy sie poświęcili
Patriotyzm - jest tym co powinien znac kazdy Polak...
Gdy słysze słowo patriotyzm, czuję wielka radosc z tego, że jestem Polakiem. Ciesze sie swoim wolnym krajem - Polską, która po wszystkich zbrodniach zadanych jej przez rozbiorców podnosi sie królewsko i siada na tronie niepodległości. Jestem dumny, że żyje w kraju naznaczonym historia. Jestem dumny gdy słysze "mazurka Dąbrowskiego". Jestem dumny gdy widzę biało- czerwona flagę. Jestem dumny, że moge władać językiem polskim. Jestem wdzięczny za to, że moi rodacy, moi przodkowie, nie dali sie zwalczyc. Jestem dumny, że zwycieżyliśmy. Nie stracilismy wiary! Mój naród nie dał się wyniszczyc najeźdźcom. Ogromnie cieszę się, że moge zyc w niepodległym, wolnym panstwie.
1 5 1
  • Użytkownik Zadane
2009-11-20T22:34:06+01:00
Czuje że dla wielu liczy sie jeszcze ten kraj.Są to Słowa wielkie, Ojczyzna, Naród, Patriotyzm.Szacunek dla drugiego człowieka.Słowo patriotyzm tak rzadko się słyszy w kraju,a to takie wielkie i piękne słowa aż na duszy robi się lzej,charakter sympatii, wzajemnej miłości i jedności.Słowo patryiotyzm już znamy znaczenie jest to "wolność" - i wiemy, że czasem trzeba o nią walczyć, czasem trzeba coś poświęcić.
1 5 1