Odpowiedzi

2009-11-20T22:28:24+01:00
Przestawiono przede mną trudne zadanie. Mam rozstrzygnąć, czy lepiej jest chodzić do kina czy do teatru? Myślę, ze na to pytanie nie da się jednoznacznie odpowiedzieć.

W dzisiejszych czasach kino oferuje szeroką gamę atrakcji, byle tylko zachęcić nas do obejrzenia seansu. Np. tzw. Kino 5D Extreme,które jest wyrafinowaną formą zabawy i rozrywki, bez względu na wiek. Wykorzystując najnowsze technologie pobudza wszystkie zmysły we wszystkich wymiarach. Może dostarczyć niezapomnianych wrażeń emocjonalnych, zbliżyć niedostępne światy, być doskonałym narzędziem edukacyjnym.
Stereoskopowy obraz wyświetlany na polaryzacyjnym ekranie oglądany przez specjalne okulary stwarza wrażenie realistycznego trój wymiaru, dźwięk, ruch, dotyk, woda, wiatr, śnieg, zapach oraz efekty specjalne, dają wrażenie uczestniczenia w akcji filmu. Takie atrakcje naprawdę przyciągają widzów.
Jednak niesłabnąca jest popularność teatru. Jeśli mamy ochotę obcować z żywą sztuką, to powinniśmy się wybrać. Coraz częściej używane są efekty specjalne, scenografia stoi na naprawdę wysokim poziomie. Na pewno warto jest udac się do teatru.

Uważam, że nie da się jednoznacznie stwierdzić gdzie jest lepiej - w kinie czy w teatrze. Pozostawmy wybór samym sobie, bo dla jednych liczy się obcowanie ze sztuką, a dla drugich wszelki udział w filmie za pomocą zmysłów.


pozdrawiam licze na naj, jesli praca jest dobra :)
:) :D
57 4 57