Napisz list do Świętego Mikołaja o tym, że iPod to idealny prezent pod choinkę - dla Ciebie lub Twoich bliskich.
Powiedz nam, dlaczego powinniśmy podarować iPoda właśnie Tobie!

Uwaga: List nie powinien mieć więcej niż 2000 znaków ze spacjami.

Jest to konkurs na ipoda, pomoże ktoś napisać taki list?

2

Odpowiedzi

2009-11-20T22:41:31+01:00
Drogi Święty Mikołaju, chciałbym poprosić Cię o iPoda.

Myślę, iż możesz nie wiedzieć co to jest , więc Ci wyjaśnię o co chodzi. iPod to nazwa rodziny przenośnych odtwarzaczy multimedialnych, produkowanych przez firmę Apple. Niektóre z nich mogą działać w roli dodatkowego dysku twardego dla komputera stacjonarnego lub laptopa, natomiast iPod w najnowszej wersji, iPod touch, stanowi wielofunkcyjny komputer osobisty typu palmtop z systemem operacyjnym typu Unix i bezprzewodowym dostępem do internetu.

Za pomocą iPoda mógłbym wyszukiwać potrzebne mi informacje do szkoły.
Poza tym iPod służy do odtwarzania muzyki, filmów, zdjęć. Za pomocą tego malutkiego i lekkiego urządzenia mógłbym oglądać filmy w drodze do szkoły, ponieważ dotychczas oglądam je w domu zamiast robić lekcje. Słuchanie muzyki bardzo mnie odpręża, mając słuchawki w uszach, nie denerwowałbym rodziców zbyt głośną muzyką. Mógłbym pokazywać zdjęcia z wakacji kolegom na przerwie bez konieczności ich drukowania.

Dlatego bardzo proszę Cię, Kochany Święty Mikołaju, o iPoda, który ułatwi mi i moim bliskim funkcjonowanie.
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-20T22:46:49+01:00
Kochany Święty Mikołaju.

Bardzo chciałbym dostać pod choinkę iPoda,ponieważ zawsze o nim marzyłem.Niestety moich rodziców nie stać na taką rzecz,ponieważ nie jest ona zbytnio tania.Uważam,że jest to najlepszy prezent dla chłopca w moim wieku,ponieważ pomaga on rozwijać wyobraźnie i oczywiście zabić wolny czas.Bardzo dużo dzieci w mojej szkole ma taką zabawkę,więc ja też chciałbym ją mieć.Może nie świeciłem przykładem w tym roku,ale z pewnością poprawiłem się w nauce.Pomagam więcej rodzicom w prowadzeniu ich restauracji.Nauczyciele coraz częściej mnie chwalą co bardzo cieszy szczególnie mamę.Wiem,że ona by wszystko dla mnie zrobiła,nawet uchyliła nieba i za to ją bardzo kocham.Niestety nie stać ją,aby kupić mi taki prezent,dlatego bardzo proszę Cię,abyś uszczęśliwił i mnie i moją mamę.
Pozdrawiam Michał.
PS:Spraw,aby wszystkie dzieci były uśmiechnięte w te święta.
Powinni polecieć na taki tekst(ludzie to lubią xD) ;DD