Odpowiedzi

2009-11-21T13:40:49+01:00
Mam na imię Artur. Urodziłem się 8 października 1988 roku w Bytomiu. Rodzice oczekiwali, że ich drugie dziecko będzie dziewczynką. Niestety, zawiedli się. Wydawać by się mogło, że będą z tego powodu nieszczęśliwi, ale wbrew pozorom, jestem ich ulubieńcem. Mieszkam w domku jednorodzinnym z rodzicami i bratem na terenie Suchej Góry, jednej z dzielnic Bytomia. Obecnie jestem uczniem trzeciej klasy jednego z bytomskich gimnazjów.

Interesuję się muzyką i filmem. Moim ulubionym zespołem muzycznym jest Linkin Park, którego muzyki mógłbym słuchać całymi nocami. Pasjonuje mnie również informatyka, szczególnie surfowanie w internecie. Do zainteresowań mogę również zaliczyć sport. Interesuję się: siatkówka, karate i piłka nożna.

Wiem, że największą z moich wad jest niepunktualność. Często bywam upominany za to, że się spóźniam. Doskwiera mi ona szczególnie wtedy, gdy idę do szkoły. Brak mi również konsekwencji w dążeniu do wcześniej wytyczonego celu. Rodzice mówią mi, że mam „słomiany zapał”. Moje usilne próby walki z tą wadą są nieskuteczne. Tyle o moich wadach, teraz czas na przedstawienie zalet. Często słyszę od innych, że moimi największymi zaletami są pracowitość i uczynność. To prawda. Gdy ktoś poprosi mnie, abym coś dla niego zrobił, czynię to bez wahania. Dumny jestem z tego, że mogę o sobie powiedzieć, że jestem uczciwy, co nieczęsto zdarza się młodym i nie tylko! Jestem też otwarty, szczery i prawdomówny. Nie znoszę fałszu i obłudy!

Jak każdy mam wiele planów i marzeń, które chciałbym zrealizować w życiu. Jednym z moich marzeń jest dobrze napisać testy gimnazjalne, które czekają mnie w maju, a następnie dostać się (dzięki dobrym wynikom) do Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Tarnowskich Górach .

Jestem młodym człowiekiem, który tak naprawdę nie wie, co chciałby robić w życiu. Przede wszystkim zdobyć wykształcenie, a następnie dobrze płatną pracę, która „trafiłaby” w moje zainteresowania.