Władze miasta (np. Zambrowa) postanowiły zlikwidować funkcjonujący od kilkudziesięciu lat park miejski i zezwolić na budowę w tym miejscu sieci hipermarketu Tesco. Park ten od lat był miejscem spotkań na świeżym powietrzu mieszkańców, zabaw dzieci, ipt.
Napisz petycję, w której społeczeństwo sprzeciwia się temu.

2

Odpowiedzi

2009-11-21T17:07:57+01:00
Burmistrzu Zambrowa zwracamy się do Pana z uprzejmą prośba jako mieszkańcy, którzy są niezadowolenie z postanowienia Władz miasta dotyczącego zniszczenia naszego ukochanego Parku pod budowę hipermarketu Tesco. Park ten jest dla nas jedyny w swoim rodzaju, ponieważ nasze dzieci jak i my sami możemy oddychać tam świeżym powietrzem i mile spędzać wolny czas. Nie potrzeba nam kolejnego hipermarketu, który zniszczyłby ostatnie piękne miejsce w tym mieście. Mamy nadzieję że przychyli się Pan pozytywnie do naszej petycji w obronie Parku miejskiego i wymusi Pan na Radzie miasta decyzje o nieniszczeniu tego jedynego specyficznego miejsca w naszym ukochanym mieście. Z wyrazami szacunku Obywatele miasta Zambrowo.


Podpisy pełnoletnich mieszkańców miasta:
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-21T17:42:30+01:00
Drogi burmistrzu
Jako obywatele miasta (niech będzie ) Zambrowa chcieli byśmy bardzo Pana prosić o ponowne przemyślenie decyzji dotyczącej parku w naszym mieście. Jak Pan doskonale wie park ten jest jedynym miejscem, w którym dzieci mogą bezpiecznie się bawić, mieszkańcy spędzać na świeżym powietrzu wolne popołudnia.
Jeżeli nasza prośba nie poskutkuje będziemy zmuszeni do protestu.
Z uszanowaniem Obywatele Miasta Zambrów.