Odpowiedzi

2009-11-21T18:29:07+01:00
Droga Dyrekcjo!
Nazywam się ............ i chodzę do klasy .........
Piszę w imieniu wszystkich klas. Moja prośba jest niewielka ale jak dużo dla nas znaczy. Serdecznie prosimy o przesunięcie terminu testu gimnazjalnego.
Nasz pomysł powstał z jasnych powodów w naszej szkole nie jest zbyt wysoki poziom matematyki i mamy z nią sporo problemów. Nie zdążymy nadrobić całego materiału w tak krótkim okresie. Czy jest taka opcja ? Prosilibyśmy również o przydzielenie naszym klasom dodatkowych lekcji matematyki. Wiadomo, że w tych czasach trzeba mieć wysokie wykształcenie żeby być " kimś " w przyszłości a słabo napisany test uniemożliwia nam dostanie się do lepszej szkoły. Kolejny z powodów to epidemia jaka panuje nad Polską grypy A/H1N1. Grypa ta jest bardzo groźna dla życia człowieka. Dużo uczniów nie chodzi do szkoły z powodu choroby. Ich matki obawiają się zarażenia tą grypą. Nie bez powodu do szkoły chodzi bardzo mało osób i istnieje duże zagrożenie, że połowa uczniów może nie stawić się na teście.
Proszę o przemyślenie mojej propozycji i mam nadzieje, że zostanie ona pozytywnie dla nas uczniów rozstrzygnięta. Jest to dla nas bardzo ważne.
Pozdrawiam (twoje imię i nazwisko )
2009-11-21T18:34:09+01:00
21 listopada 2009 rok
Droga Dyrekcjo !
Zwracam się z prośbą o przesunięcie terminu Testu Gimnazjalnego.
Z powodu zbyt małej frekfencji w klasie. Jest to zbyt ryzykowne dla tak małej ilości osób w klasie, warto by bylo rozpatrzeć sprawę.
Dziękujemy i prosimy o rozpatrzenie sprawy..
Uczniowie klasy III
GIMNAZJUM !
2009-11-21T19:11:31+01:00
Miejscowość, 21.11.09 r.
Szanowny Dyrektorze!
Mam pewną prośbę! Dotyczy ona naszego testu gimnazjalnego.
Chielibyśmy, zeby przesónął Pan termin testu na późniejszy. Powodem tego jest mała ilość uczniów w szkole. Jak Pan wie świńska grypa atakuje. Termin niech Pan sam ustali. Bardzo prosimy. Cała szkoła się na to zgadza i bylibiśmy wielce zadowoleni. Mielibyśmy więcej czasu do powtórzenia materiału, a jest go dośc dużo.
Piszę króto, bo po co się rozpisywac? Z góry dziękujemy.
Pozdrawiamy
Uczniowie szkoły.