Odpowiedzi

2009-11-21T19:01:30+01:00
1.W dzisiejszych czasach podróżowanie nie jest niczym nadzwyczajnym. Wielu ludzi coraz częściej rusza się z domu i wyjeżdża w celach wypoczynkowych. Lecz podróż nie tylko dostarcza rozrywki i relaksu, ale również wiedzy i ciekawych doznań poznawczych.

Po pierwsze podczas wycieczki możemy zdobyć wiele nowych umiejętności, które mogą przydać się nam w życiu codziennym. Potwierdza to moja własna osoba. Gdy byłem na jednej z wycieczek szkolnych w wiosce indiańskiej, nauczyłem się strzelać z łuku, a podczas kolonii poznałem trudną sztukę rzucania nożami. Również, gdy zabraknie zapałek, by rozpalić ognisko, płomień pojawi się poprzez pocieranie o siebie patyków lub, gdy zgubię się w lesie zdolność orientacji w terenie odnajdę drogę.

Ponad to w czasie wędrówki na pewno przeżyjemy wspaniałe i niezapomniane przygody. W Hiszpanii podczas korridy możemy, czyli gonitwy z bykiem możemy na własnej skórze poczuć rogi byka. Podczas pobytu w Stańczykach, słynących ze wspaniałych i wysokich mostów zbudowanych w czasach drugiej wojny światowej wykorzystywanych w celach transportowych, powinniśmy spróbować skoku na bandżi, by poczuć się, choć przez chwilę, jak ptak.

2.Sorka ale nic mi nie przychodzi do głowy.