Muszę napisać wypracownie na temat "miejsca najlepszego pod słońcem" dla mnie. Miejsce to domek na drzewie na moim podwórku. Musi zawierać rozbudowaną treśc. Wzkazówki: fajny, przytulny, mam go od 6 lat, zbudowany z drewna, można z niego zjechać na zjeżdżalni do piaskownicy=tego użyć w tekscie ! z góry dzięki

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2009-11-21T18:47:37+01:00
W tym wypracowaniu chciałabym wam udowodnić iż dla mnie najlepszym miejscem pod słońcem jest mój kochany domek na drzewie, znajdujący się na moim podwórku.
Kiedy byłam małym brzdącem, mającym 6 lat, mój tata podszedł do mnie i zaproponował wspólną pracę nad mym prezentem urodzinowym. Okazało się, że miał być to drewniany domek i w dodatku na drzewie! Poczułam się niesamowicie i odrazu zabrałam sie do pracy. Gdy skończyliśmy, byłam zachwycona. To było coś wspaniałego, i to dla mnie wiele znaczyło.
Dziś wychodząc na podwórko, przed moimi oczyma wyrasta wielki dąb a na nim śliczny, drewniany domek. Jest on dla mnie najwspanialszym wspomnieniem z dzieciństwa. Przebywając w nim zapominam o wszystkich i o wszystkim, czuję się tam swobodnie i przytulnie. Chciałabym wspomnieć jeszcze iż jest również zamontowana zjeżdżalnia, która prowadzi prosto do piaskownicy.
Właśnie dlatego według mnie mój drewniany domek na drzewie jest dla mnie najlepszym miejscem pod słońcem. Jest czymś cudownym, wynikiem wspólnej pracy. Nie ma nic lepszego!


Starałam się jak mogłam, oczywiście wypracowanie napisane teraz przeze mnie.
Liczę na naj.