Odpowiedzi

2009-11-21T19:16:20+01:00
Miłość jest dowolną ilością emocji i doświadczeń nawiązujących do powodu silnej więzi. Słowo miłość może odnosić się do wielu różnorodnych uczuć, stanów i postaw, poczynając od ogólnego zadowolenia, a kończąc na silnej interpersonalnej atrakcji. Rozmaitość użyć i znaczeń, połączona z zawiłością opisywanych przez nią uczuć, powoduje, że miłość jest niespotykanie trudna do zdefiniowania, nawet w porównaniu do innych stanów emocjonalnych.

Miłość jest przedmiotem i źródłem inspiracji dla twórców sztuki oraz literatury, religii i psychologii. Przez niektórych ludzi bywa uważana za sens życia ludzkiego – czyniąca je prawdziwym i w pełni szczęśliwym.
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-21T21:30:44+01:00
Rzeczownikiem najważniejszym w moim życiu jest przyjaźń. Nie ma nic lepszego od kogoś bliskiego, kogoś komu można powiedzieć dosłownie wszystko. Nasze radości, czy smutki dzielimy właśnie z osobami do których mamy zaufanie, lubimy je, szanujemy. Przyjaźń... co to tak naprawdę znaczy? Dla jednych to coś najważniejszego w życiu, dla innych to nic nie znaczy, te osoby nie umieją czy nie chcą docenić tego ważnego uczucia. Uważam, że życie bez prawdziwej przyjaźni jest puste, smutne. Warto mieć przyjaciela, ale też warto być przyjacielem


PS. mam nadzieję, że pomogłam ;) pozdrawaim