Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-21T23:20:40+01:00
Gdybym się nie urodził na pewno więcej byłoby powietrza dla innych ludzi, którym bym go porostu nie zabierał. Świat beze mnie byłby spokojniejszy i bardziej przewidywalny, gdyż byłbym bardzo zaskakujący i ciekawy świata. Wszyscy ludzie nie musieliby martwić się o swoje rodziny, których bym nie terroryzował i nie zastraszał. Nie byłoby zagrożenia dla ludzkości wynikającego z tego, że się urodziłem. Jednak nikt by także nie wiedział tego co ja. Wszystko co ja bym wynalazł dla ludzkości po prostu by nie istniało, byłoby zapewne odkryte lub nie. Moja rodzina nie miałaby tak wspaniałego członka rodziny, który wyrósłby na wspaniałego i dumnego Polaka. Polaka, który niejednym czynem zasłużył się dla Ojczyzny, za która wielu Polaków oddało życie. Niestety urodziłem się dnia...... o godzinie......... i teraz przeze mnie nadchodzi koniec świata , który będzie w 2012 roku 21 grudnia o 0:00. :) Mam jednak nadzieję że ludzkość dobrze mnie zapamięta.
2009-11-22T00:36:51+01:00
Gdybym sie nie urodziła mama nie miałaby sie z czego cieszyć. Tata nie miałby z kim chodzić na huśtawki i chuchać na rozbite kolano. W szkole na lekcjach wszystko toczyłoby się inaczej, koleżanka z ławki juz by ze mna nie rozmiawiała, Aga nie miałaby od kogo pożyczać lusterka, koledzy nie mieliby się z kim droczyć. W domu nikt nie słuchałby głośno muzyki in sąsiad mógłby w spokoju poodlądać swój serial.
Co jescze by się zmieniło?
Ludzie pzrechodząc po chdniku by mnie nie zauważali, nikt nie poniósł zakupów babci, w domu nie byłoby kłotni o komputer, a koleżanka niue miałaby się komu wyżalać. Sąsiadce nikt nie odrabiał by zadań. Nikt nie kupowałby w sklepie za rogiem codziennie grześków ani drożdżówki do szkoły. Nauczycielka niemiałaby komu mówić zeby zaszniurował sobie buta, bo sie przewróci. Wydaje się, że nic by sie nie zmieniło, ale jednak nie. Wiele,wiele rzeczy wyglądałoby inaczej, tylko wtedy moglibyśmy zobaczyć jak bardzo kotś nas kocha, ceni, szanuje, tylko wtedy moglibyśmy zobaczyc komu bedzie nas brakowało,i jak Swiat bez nas bedzie wygladał. Wszystko ulegnie zmianie, to daje do zrozumienia,że każdy człowiek mawielką wartość w całym społeczeństwie.