Odpowiedzi

2009-11-21T23:30:19+01:00
Muzyka poważna jest w potocznym znaczeniu muzyką tworzoną w celach artystycznych. Słuchając jej można wczuć sie w sytuację o której sie dużo myśli, przeżywać Lub z drugiej strony uspakajać się przy niej, uwalniać umysł.. Różnie działa na ludzi. Moim zdaniem muzyka poważna może zainteresować młodego człowieka.
3 2 3
2009-11-21T23:37:44+01:00
Postaram sie panstwu udowodnic ze muzyka powazna bardzo pozytywnie wplywa na kulture osobista czlowieka orza z odpowiedznie jej zaaranzowanie pozwoli na to , aby zineresowala sie na mlodziez.

Moim pierwszym argumentem jest to .iz dzisiejsza telefonia komorkowa wykorzystuje dzwieki wielkich artystow na przyklad: Eine Kleine Nacht Music- Wolfganaga Amadeusza Mozarta czy Badinerie- Jana Sebastianan Bacha.
Mlodzi ludzie odsluchuja je nie wiedzac o tym ze to nie jest "kawalek" wypromowany przez dobrego dejay'a a przez klasyka muzyki powaznej.

Moim drugim argumentem jest fakt ze w muzyce klubowej takze mamy rozne remixy stworzona z muzyki np. dancowej tworczosci Vivaldiego. pokauje to nam , iz ta granica sie zaciera. may bardzo wiele mozliwosci w tym czasie , aby mieszac rozne style i upodobania sluchaczy.


Moim trzecim argumentem bedzie ukazanie rzecywistosci w polskich szkolach. Wspominam o tym , pozniewaz bardzo malo mowi sie oraz poznaje ten gatunek muzyki, ktory ma bardzo wielka wartosc kulturowa. Mlodziez nie zna wilelu utworow ani kompozytorow to dlatego moze nie przywiazuje do tego uwagi i nie poswieca sie tej muzyce.


Mysle , ze przekonalem panstwa do tego ,iz muzyka powazna moze zinteresowac mlodego czlowieka. tylko potrzebny jest ciekawy i sensowny pomysl.z pozdroffieniami Matlusz :))))))
4 3 4