Szkoła podstawowa
Polski

Moja wymyślona kraina

Odpowiedzi

Kasia
  • Kasia (moderator)
  • Ekspert zadane.pl
+354 użytkowników doceniło użytkownika jako eksperta
Kasia
  • Kasia (moderator)
  • Ekspert zadane.pl
+354 użytkowników doceniło użytkownika jako eksperta

Sprawdzam każdą odpowiedź. dzięki temu mam pewność, że na stronie zostają tylko te poprawne. Chcesz zobaczyć dobrą odpowiedź? 😉

Sprawdzam każdą odpowiedź. dzięki temu mam pewność, że na stronie zostają tylko te poprawne. Chcesz zobaczyć dobrą odpowiedź? 😉

Skąd wiemy, że odpowiedź jest poprawna?
1
Nie ma błędów
2
Została dodana i sprawdzona przez eksperta
Dlaczego sprawdzamy odpowiedzi?
3
Ponieważ jakość odpowiedzi jest dla nas najważniejsza
4
Ponieważ chcemy pomóc Ci w nauce

       Moja wymyślona kraina znajduje się w moich myślach, marzeniach. Nie jest ona prawdziwa. Na pewno jest to kraina szczęśliwości z której nie chce się powracać. Panuje tam sielanka, szczęście, radość , spokój, beztroska. 

      Znajduje się na samym środku Oceanu Atlantyckiego. Nikt tam jeszcze nie dotarł, choć zrobiłam to ja... Moimi myślami. Nie miała ona nazwy, dlatego pozwoliłam sobie nadać jej określenie "Krainy Wiecznej Szczęśliwości". To miano z pewnością do niej pasuje.

     Moja arkadia ma bardzo różnorodną roślinność. Są tam palmy, kwiaty itd. Drzewa wydają bardzo, bardzo duże owoce. Małe i duże małpki skaczą od drzewa do drzewa. Ptaszki śpiewają, różnokolorowe papugi mówią ludzkim głosem. Po czasie jedna z papug oznajmiła mi, że nie tylko ona potrafi mówić. Po tej informacji wszystkie zwierzęta znajdujące się wyspie przemówiły do mnie. 

    Wszystkie istoty tam przebywające zaczęły traktować mnie jak królową, ponieważ jestem pierwszym człowiekiem, który tam dotarł. Zwierzątka zrobiły mi domek z liści i gałęzi z widokiem na Atlantyk. Zaczęto mi przyrządzać soki w skorupce kokosa. Dorosły osobnik małpy zaprowadził mnie nad Ocean, gdzie delfiny urządziły pokaz różnorodnych skoków do wody. Po pokazie dowiedziałam się, że to było specjalnie dla mnie.

    Próbował jeszcze coś dodać, ale nie usłyszałam, ponieważ odłączyłam myśli od tej Krainy. Wielokrotnie próbowałam do niej wrócić, ale nie mogłam. Bardzo żałuję. 

2012-11-04T14:28:34+01:00
Mózg
Mózg
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci
Kasia

Pomogę Ci w nauce. Chcesz wiedzieć, która odpowiedź jest poprawna?

Kasia

Pomogę Ci w nauce.
Chcesz wiedzieć, która odpowiedź jest poprawna?