Odpowiedzi

2009-05-16T14:35:13+02:00
Szanowni zebrani!

Droga Dyrekcjo, drodzy Nauczyciele i Wychowawcy oraz mili Goście.

W imieniu wszystkich absolwentów (nazwa szkoły) serdecznie witam przybyłych.

Dziś po raz ostatni wezwał nas gimnazjalny dzwonek. Przybyliśmy tu trzy lata temu beztroscy, weseli i ciekawi pracy w nowym typie szkoły. Wychodzimy dojrzalsi, bogatsi w wiedzę, przygotowani do trudnej drogi życiowej. Zamknął się bardzo ważny okres naszego młodego życia. To nauczyciele przyczynili się do pogłębienia naszej wiedzy. Zdajemy sobie sprawę ile trudu włożyli w nas, żeby wpoić chęć do pracy. Wychowawcy nie tylko uczyli nas być dobrymi uczniami ale także wzorowymi ludźmi.

Drodzy, szanowni Nauczyciele! W dniu dzisiejszym serdecznie dziękujemy wam za pracę. Wiemy, że czasem byliśmy dla was ciężarem. Postarajcie się o tym zapomnieć.

Dziś my wspominamy nasze porażki i sukcesy.

Przyrzekaliśmy godnie reprezentować naszą szkołę w dalszym życiu.

Za to wszystko serdecznie dziękujemy!
5 4 5
2009-05-16T14:38:35+02:00
Jak spędzać wolny czas.
Połowa młodzieży bardzo często w wolnych chwilach nie ma co robić. Narzeka , na nudę. I przez to wiele z nas tyle czasu poświęca telewizji czy komputerom. Co mamy zrobić , aby nasz czas spędzony bez nauki i przyjaciół zaczął nabierać barw? Abyśmy przestali siedzieć przed nowinkami jakie teraz mamy w dostatku?
Najłatwiejszy, spodosobem jest znaleźenie odpowiedniego dla siebie hobby. Co nie jest takie łatwe jak się wydaje. Gdy zaczniemy go szukać okazuje się;że nie mamy wyczucia rytmu w tańcu , gdy śpiewamy okna wypadają , a jak biegamy to po 1 m łapie nas kolka. Aby znaleźć nasze hobby , trzeba wypróbować wszytkiego co naszym zdaniem zajmie nam trochę czasu i sprawi przyjemność.
Ja sam/sama (nie wiem płci) mam swoje hobby ...... (tu wpisz) zajmuje mi Ono trochę wolnego czasu , spędzam go z przyjemnością. Zachęcam do odnalezienia swojego hobby.
3 5 3