Napisz opis krajobrazu na dwie strony A5 daje dużo punktów aż 100


Wstęp
Bardzo lubię górskie wycieczki, podczas Których można podziwiać majestat natury. W czasie ostatniego wyjazdu w Tatry ujrzała przepiękny krajobraz.

napiszcie dalszą cześć obrazek macie w załączniku to pilneeeeeeeeeeeee daje 100 punktów

2

Odpowiedzi

2009-11-22T09:26:36+01:00
Bardzo lubię górskie wycieczki
, podczas Których można podziwiać majestat natury. W czasie
ostatniego wyjazdu w Tatry ujrzała przepiękny krajobraz.
Zachwyciły mnie góry zamazane mgłą które wyglądały na bardzo wysokie. Domy zamieszkiwane przez góralów, które leżały na podnóżach gór wyglądały na strasznie małe. Zazdroszczę osobą które mieszkają tak blisko gór, ponieważ mogą one w każdej chwili oglądać zachodzące słońce w tle tych wysokich skał. Bardzo podoba mi się dolina, która znajduje się po przeciwnej stronie gór. Takie miejsce wydaje się bardzo dobrą okolicą na sobotni piknik ze znajomymi bądź też rodzicami.

Tak na 1.5 strony powinno być. Nie wiem co mam dalej opisywać (zabrakło mi pomysłów), no ale połączysz sobie to z innymi odpowiedziami i będzie dobrze ;)
7 3 7
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-22T09:37:48+01:00
Bardzo lubię górskie wycieczki, podczas Których można podziwiać majestat natury. W czasie ostatniego wyjazdu w Tatry ujrzałam przepiękny krajobraz.
Była piękna letnia pogoda. Wiał lekki, ciepły wiatr. Niebo było błękitne i prawie bezchmurne, nie licząc paru malutkich obłoków. A widok, który miałam przed oczami zapierał dech w piersiach. W oddali rozciągały się góry, których szyty sięgały chmur. Wierzchołki tych wzniesień były skaliste i nieporośnięte żadnymi roślinami. Przed tymi ogromnymi górami znajdowały się mniejsze pagórki. Były one całe zielone od krzewów i drzew, które pokrywały je ze wszystkich stron. W dolinie, między górą na której stałam, a zarośniętymi pagórkami było niezbyt duże miasteczko. Widoczne były tylko dachy niektórych domów i zielone drzewa, których było mnóstwo.
Ten widok był niesamowity! Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś zobaczę coś równie pięknego.
44 4 44