Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2009-11-22T13:16:48+01:00
Data miejscowosc

W odpowiedzi na ogłoszenie , zamieszczone we wroclawiu z dnia 25 maja 2000 roku, zgłaszam swoją kandydaturę na stanowisko psychologa w Państwa klinice " lubliniec". Mam nadzieję, że spełnię Państwa wymagania i otrzymam tę pracę.

Uważam, że ubiegać się o to stanowisko pozwala mi moje doświadczenie w tej dziedzinie byłam organizatorką kółka psychologicznego, w którym uczestniczyło 25 osób. Przez dwa lata w czasie praktyki pracowałam w opiece Społecznej w warszawie, jako pomoc przy opiece ludzi chorych i bezdomnych przyglądałam się pracy pani magister magdy rok w poradni psychologicznej w toruniu Przez dwa lata mieszkałam we angli
gdzie podszkoliłam język angielski którymi biegle się posługuję.

Moimi cechami sa sprawność organizacyjna, życzliwość, dobre kontakty z ludźmi. Jestem człowiekiem, który wyznacza cele zawodowe, ale potrafi je dostosować do Państwa firmy. Cechuje mnie również konsekwencja i odpowiedzialność w podchodzeniu do wykonywanej pracy.

Mam nadzieję, że zainteresowałam Państwa swoją osobą i będę miała przyjemność spotkać się z Państwem , by pełniej przedstawić swoje umiejętności.

4 3 4