Elo. Potrzebne jest mi zadanie na jutro, mianowicie napisać reportaż jak Balladyna zabija Alinę, a zatytułowane zadanie jest takie "O ty, co wydarzyło się w lesie.(J. Słowacki"Balladyna")". Bardzo chciałbym abyście zrobili to zadanie, byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam i czekam.

2

Odpowiedzi

2009-11-22T14:33:42+01:00
Balladyna w sposób okrótny zabija Aline . jest zazdrosna iż siostra może zostac zona Kirko. Postanawia ja zabić wbija jej nóż, po czym umiera Alina . Wracając z lasu zabrala jej maliny. Wygrala konkur. Cialo ukryla w wierzbie, w ktora przemieniony był grabiec. po paru dniach Balladyna ma na czole czerwona plame , ktorej nie mozna zmyc. Pozniej dopuszcza sie kolejnych zbrodni po czym ginie razona piorunem ;D
2009-11-22T14:47:27+01:00
Wchodząc do lasu , Alina miała mnóstwo malin, zobaczywszy to Balladyna, która nazbierała ich bardzo mało i w dodatki małej jakości, chciała zdobyć te maliny, gdyż pragnęła władzy i bogactwa. Alina nie chciała ich oddać , bo tez pragnęła miłości. Balladyna nie dawała za wygrana . Zaczęła grozić siostrze. W końcu chwyciła za nóż i wbiła go w Alinę. Zabrała maliny Aliny i wróciła do domu, po czym wygrała konkurs,została żoną Kirkora i zdobyła upragnione bogactwo i władze.