Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-22T16:17:39+01:00
Drodzy ludzie!
Po tylu tysiącach lat odezwałam się do was. Przeze mnie przechodziły: powodzie, trzęsienia, pożary, uderzenia meteorytów, i wiele innych kataklizmów ale jeśli patrze co się dzieje teraz to chce mi się po prostu płakać.
Zachowujecie sie egoistycznie i nie fair wobec mnie, gdyż ja tak długo jak tylko pamiętam dawałam wam schronienie, pożywienie, mieliście dzięki mnie wodę. Wy natomiast tak mi się odwdzięczacie. Zanieczyszczacie mnie rożnymi spalinami, śmiecicie jak tylko nadarzy się jakaś okazja, wyrzucacie do mórz, oceanów odpady i różne inne toksyny, wycinacie lasy, które dają wam tlen (chodzi o drzewa i rośliny) , tworzycie coraz więcej wysypisk. Więc jeśli nie będziecie bardziej, nie uczynicie jakichś kroków by mnie uratować to umrę i przestane dawać wam schronienie, przestaniecie dostawać wodę pitną jak i każdą inną. Nastąpi globalne ocieplenie.Lodowce zaczną topnieć i będzie coraz gorzej, lub nastanie ,,Epoka Lodowcowa'' i będzie panował całkowity mróz, wszystko przysypie śnieg, będzie panowała gry i będą się pojawiać coraz to nowe groźniejsze grypy,epidemie.
Jeśli nie chcecie by tak się stało musicie: segregować odpadki, oszczędzać energie, zmniejszyć ilość odpadów i spalin i również wiele innych rzeczy.
Pamiętajcie to wszystko zależy od Was!!
Matka Ziemia
2 5 2