Przetłumacz na język polski:
Hallo Michael! Ich weiß, dass wir heute Abend Zeit, um auf eine Party, aber ich bin furchtbar aus diesem Grund verlegen, weil ich nicht ... ich leider nach Hause gehen, weil meine Mutter krank wurde und ich müssen uns der Sache annehmen ... tut mir sehr leid, denn dieser hätte Zeit ging nicht überall, aber ich habe zu meiner Mutter nehmen ... Aber wir können zusammen gehen nächste Woche zur gleichen Zeit, wenn Sie es wünschen ... wir gehen ins Kino oder die Disco ... Um zu sehen, gib mir die Antwort

2

Odpowiedzi

2009-11-22T15:23:57+01:00
Witaj Michał! Wiem, że dziś wieczorem, pojechaliśmy, aby przejść do strony, ale jestem strasznie zawstydzona z tego powodu, bo nie niestety musiałam iść do domu, bo moja matka była chora i muszę poważnie rozważy tę kwestię ... Bardzo mi przykro, bo to nie zawsze mam czas, ale muszę zjąć się moją matką ... Ale możemy iść razem w przyszłym tygodniu o tej samej godzinie, jeśli chcesz ... pójdziemy do kina lub na dyskotekę ... , daj mi odpowiedź czy się gzadzasz.
2009-11-22T17:12:59+01:00
Cześc Michał! Wiem, że dziś wieczorem, pojechaliśmy, aby przejść do strony, ale jestem strasznie zawstydzona z tego powodu, bo nie niestety musiałam iść do domu, bo moja matka była chora i muszę poważnie rozważy tę kwestię ... Bardzo mi przykro, bo to nie zawsze mam czas, ale muszę zjąć się moją matką ... Ale możemy iść razem w przyszłym tygodniu o tej samej godzinie, jeśli chcesz ... pójdziemy do kina lub na dyskotekę ... , daj mi odpowiedź czy się gzadzasz.