Rozprawka
(minimum 3 argumenty)
Temat rozprawki:
W niektórych okolicznościach człowiek zmienia swoją osobowość. Rozwiń powyższy problem odwołując się do znanych utworów literackich.
Oczywiście argumenty muszę się odwoływać do utworów literackich.
Za poprawną pracę dam "najlepsze".

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-27T21:08:48+01:00
Od dawna nurtuje mnie putanie czy w niektórych okolicznościach człowiek zmienia swoją osobowość.wielu ludzi twierdzi że tak właśnie jest. czy rzczywiście jest to prawda? Postaram się zebrać argumenty które pomogą mi rozwiązać ten problem.
pierwszym argumentem może być balladyna która na pozór wydawała się być kochającą siostrą lecz gdy pojawiła się okazja poślubienia bogatego księcia zabiła swoją Alinę aby pozbyć się konkurencji.
kntrargumentem może być odyseusz. w swoim życiu napotkał wile przeciwności losu a mimo to został sobą i uparcie dążył do celu. nie zniechęcili go nawet mężczyżni których spotkał we własnym domu z żoną.
trzeci argument to Romeo i Julia. obydwoje kochali rodzinę i własne życie ale w imię miłości wużekli się wszystkiego.
Z powyższych argumentów wynika że W niektórych okolicznościach człowiek zmienia swoją osobowość. Czasami przytrafiają się takie sytuacje które diametralnie zmieniają nasze życie. Nie jest to do końca złe ponieważ bywa że takich zmian potrzebujemy


mam nadzieje że pomogłam