Odpowiedzi

2009-11-22T17:16:41+01:00
Latem las jest pełen życia. Powiewa lekki wiaterek. Przez korony drzew prześwituje słońce. Zwierzęta są pobudzone, pełne radości. W koło jest zielono, tylko pnie drzew odznaczają się innym kolorem. Gdzieniegdzie wiewiórka podskakuje po drzewach, szuka orzechów. Gdzieś w krzaczku kryje się przebiegły lis. Dzięcioł gdzieś stuka w drzewa. Las latem jest taki pełen radości. Jest schronieniem na upalne dni.
2009-11-22T17:17:15+01:00
Latem w lesie można znaleźć prawdziwe piękno natury. Wystarczy, że człowiek pójdzie na krótki spacer i już wie jak cudowne może być lato.
Las latem wydaje się być przepełniony spokojem. Jest cudownie kolorowy, ptaki śpiewają nad głowami, a delikatny wiatr szepce do uszu słodkie melodie. Można znaleźć wtedy gniazda ptaków, malutkie wiewiórki, sarny i jeże. Cała masa zwierząt biega w tym czasie po lesie bawiąc się i szukając pożywienia. Świat tętni życiem, liście się zielenią, krzewy kwitną, a drzewa ścigają się które szybciej urośnie.
Lato w lesie to jeden z najcudowniejszych widoków na świecie, więc zawsze korzystam, gdy jest w lato ładna pogoda i udają się na spacer do pobliskiego lasu.