Udowodnić słowa Paulo Coelho "to możliwość spełnienia marzeń sprawia ze zycie jest takie fascynujace " rozprawka ; W swoich rozwarzaniach odwołać się do dwoch przykladów z lieratury lub filmu i jednego przykladu z wlasnych doświatczn .
Prosze pomuszcie :)

1

Odpowiedzi

2009-11-22T19:41:05+01:00
Co byłoby gdyby marzenia się nie spełniały? Byłoby ponuro i nie mielibyśmy jakiejkolwiek nadziei. Każdy chciałby aby jego marzenie się spełniło. Niektórzy dążą do tego, drudzy zaś bujają w obłokach. Sam fakt sprawia, że to jest fascynujące.
Pierwszy argument który chcę przedstawić to jak Julia za wszelką cenę z miłości chciała być z Romeo. Dążyła do celu. Pokonywali razem różne przeszkody na swojej drodze, ku spełnieniu marzeń. Nie do końca się im to udało gdyż, nie dotarcie listu na czas sprawiło, że się zabili. Piękne jest to, że umarli z miłości.
Po drugie Łucja z filmu "Opowieści z Narnii" gdy pojawiła się w świecie gadających zwierząt, już poczuła, że ma określony cel i nie chcę wracać do domu. Ten świat był taki pełen fantazji, a dla Łucji było to spełnieniem marzeń znaleźć się w tak przecudnym świecie. Razem z rodzeństwem pokonała Białą Czarownicę z małą pomocą Aslana i od razu stała się dumna. Nawet o tym nie śniła, ale miała nadzieję że znów pojawi się w świecie magii i tak się stało. Zafascynowało ją to bardzo i od razu stała się weselszą dziewczynką, wiedząc że marzenia się spełniają.

Dopisz coś z własnego doświadczenia jeszcze i podsumowanie i powinno być ok ;)
1 2 1