Odpowiedzi

  • KzS
  • Początkujący
2009-11-22T20:14:55+01:00
Moim zdaniem należy poświęcać sobie dużo czasu oraz nie mieć przed sobą żadnych tajemnic, gdyż przez kłamstwa można utracić przyjaciela ;)
2 3 2
2009-11-22T20:15:31+01:00
Przyjazn to najwspanialszy i najbardziej kosztowny dar.
To sens i znaczenie wszystkich darów,
ilekroc ludzie sie obdarowywuja.Kwiaty nie zakwitna bez ciepla sloncaLudzie nie moga stac sie ludzmi bez ciepla przyjazni.Dlaczego tak wielu ludzi nic z tego zycia nie ma?
Poniewaz nie maja zadnych przyjaciól.
Nie znaja zadnej bratniej duszy.
Nie zauwazaja zadnych oznak, ze ktos ich lubi.
Poniewaz nie ma nawet kwiatka, który by kwitl dla nich.Przyjazn. W twoim sercu zyja ludzie, którzy znalezli tam swój dom.Zamieszkuja go nawet wtedy, gdy juz dawno umarl.Kto wyrzeka sie przyjazni, mieszka w krainie bez kwiatów.Wszystko wytrzymasz, ze wszystkim mozesz sobie poradzic,jezeli masz przy boku przyjaciela.
On nie musi nic wiecej uczynic, jak tylko powiedziec slowo,
albo tez bez slów, podac ci reke.Przyjaciel w twoim zyciu jest najlepsza pociecha w kazdej potrzebie.
Przyjaciel to prawdziwa ludzka dobroc,
w której czujesz znak Bozej dobroci.Sa ludzie, którzy przekazuja swiatlo dalej.Sa ludzie, którzy wszystko przemieniaja w zmierzch.Zyjemy w ciaglym pospiechu, dzisiaj wszystko musi szybko isc.W czasach, gdy nikt nie ma czasu,
spróbuj pozostac czlowiekiem.
Nie pozwól zapedzic sie w bezsensownej gonitwie!
Slimak takze dotarl do arki Noego.
1 5 1
  • Użytkownik Zadane
2009-11-22T20:16:29+01:00
Aby pielęgnować przyjaźń trzeba często rozmawiać i spotykać się z przyjacielem. Rozmowy muszą być szczere. Trzeba miło spędzać cas ze sobą (np. iść czasem na zakupy,do kina, na lody). Należy starać się możliwie jak najwięcej pomagać przyjacielowi. Pocieszać go gdy jest mu smutno. Można dać od czas do czsu maleńki upominek np. bryloczek.
2 5 2